5 twarzy copywritingu! Ty w sieci!

5 twarzy copywritingu! Ty w sieci!

W gazecie!

Pogłębiaj wiedzę specjalistyczną w mojej gazecie, która podając na tacy nowe tematy wzmacnia lokalne informacje o nutkę dziennikarskiej oryginalności oraz unikalności. W pracy przy LFM – nie kieruję się tym, co wszyscy, ale skutecznie wnikam w pewną e- odskocznię.  Właśnie, dlatego  słowo wywoławcze zmusza mnie do wyróżniania treści.  Szereg działań  z tego zakresu: to samodzielne  przygotowanie zdjęć, wybranie stosowanego miejsca i napisanie artykułu.

W PCE!

W  1  zadaniu szkolnym zarządzam treściami z zakresu copywritingu. Odpowiadam za fb, WWW – i kiedy czytam  nowe książki przygotowane na ten temat, to rozumiem znacznie więcej.

Podbudowa w postaci studiów – to silna cegiełka internetowa, która nakierowuje  mnie na doskonałe  rozwiązania tekstowe. Dzięki wiedzy specjalistycznej  poruszam się po tych e- komórkowych  zagadnieniach dość płynnie.

Lubię:

-  copy, storytelling i marketing.  

Te 3 sprawy – to koła maszyny sterującej, to powiązania odgrywające zasadniczą rolę w strategii każdej firmy i osoby prywatnej.

Co oferuje copywriting:

 1. ciekawe formy publikacji sieciowej,

2. treści, które zawsze  zaskakują,

3. powiązania zdjęć i artykułów, bądź postów, w 1  w logiczną całość,

4. brak powszedniości,

5. dobre pomysły na promocję.

Moje prace , to dawka emocji, nutka nostalgiczności, lekkiego szoku, liryczności  i romantyczności z elementami  dodatkowych wzruszeń.

***

Cała ludzkość żywi się słowami. Psychologicznie potrzebujesz więc ich do zaspokajania wszystkich potrzeb, czyli:  komunikacji, nośnika informacji, bliskości z innymi osobami, pokazywania rezultatów, wyników,  zakresów i zasięgów działań. Właśnie, dlatego pracuję  z różnymi grupami docelowymi, które jednoczą siły przy dobrze dobranych treściach. Potęga przekazu odciska, bowiem  ślad na sposobie myślenia o….   

Internet – to okno na cały świat.

Otwórz  się na kreatywne działania copywritera.

Zadzwoń. Umów się ze mną.

Tel. 505 060 972

e- mail-  ssskros [AT] gmail [DOT] com

 

Przejdź do góry strony