Blog

Podróż od słów do artykułów. Cena 2019 roku. Więcej treści w sieci – pętla poznawcza.

Sobota, 23 marca 2019

W medialnej duszy!

Zawsze kiedy myślę wypowiadam skryte marzenia. Wierzę w ich sens. Badam ich siłę przebicia. Rozważam: za i…..co po tym następuje…..Bywa i tak, że płynę na wielkiej fali – spontaniczności. A wszystko, co otrzymuję traktuję wtedy, jako wielki życiowy prezent.


W świetle copywritingu błyszczą ozdoby na kobiece ciało!

Środa, 13 marca 2019

W słownym obrazie!

Art. – wyrazy wnoszą zawsze inne spojrzenie na copywriting. Od krzykliwych ozdób, po oryginalne stylizacje – wyrazy  wnikają w kolory  każdej skóry, kształty kobiecego ciała, a także formy wnoszenia modnych ozdób.  


Wiara w kreatywność. To podstawa!

Piątek, 8 marca 2019

W tworzeniu treści!

Nakreślanie wybranych – m.in. modowych tematów -  wymaga:

- poświęcania czasu,

- operatywności,

- wiecznej kreatywności.


Realizuję zlecenie o modzie na…

Czwartek, 28 lutego 2019

W sieci!

Trwają prace copywriterskie nad realizacją projektu modowego, dotyczącego opisów produktów. Temat typowo kobiecy przyciąga moją uwagę do delikatności treści oraz wymiaru pozyskiwania klientów w strefie Biznes – Woman.


Jak dojrzewam do tego, co nie ma nazwy?

Niedziela, 17 lutego 2019

W sieci!

Pamiętam początki mojej pracy w 2 zawodach. Pierwszy z nich stanowi etat w szkolnej bibliotece, a drugi, pod wpływem innych osób, początek drogi dziennikarskiej. Jeszcze wtedy nie ma takiego zasięgu i możliwości, a „ja” startuję wirtualnie.


Komunikacja, a rozmowa? Wspólne dobro!

Piątek, 15 lutego 2019

W sieci!

Zdolny copywriter stwarza tekst z niczego, ale profesjonalne podejście do ludzi  wymaga rozmowy z klientami.

3 zasady:


Copywriting w drodze! Plusy i natychmiastowy obieg informacji.

Środa, 6 lutego 2019

Stawiam kroki!

 Spora ilość osób z wykształceniem humanistycznym nosi przy sobie notatnik i zapisuje cenne myśli. Bywa i tak, że one napływają , a następnie ulatują w wyniku przebiegu dalszych minut i godzin. Kadra wykładowców poleca zatem wstępne zapiski i tworzenie tekstów w sposób automatyczny.


Dobry strzelec – copywriter.

Środa, 30 stycznia 2019

W drodze do celu!

Panuje przekonanie, że wolny  człowiek, który strzela w 10 – to copywriter. Autor tekstu przyprawionego mądrą intencją dominuje w  firmach, które pragną się promować. W  sieci argumentów przemawia za nim kreatywność i zwinność – kameleona.


Brief i wszystko jasne!

Wtorek, 22 stycznia 2019

Wymyślona promocja!

O ile zadanie wymaga pomysłu i strategicznego punktu całej kampanii – w grę wkraczają słowa. Przewodniczy temu określony zamysł i treść, która ukazuje odbiór:

- całej marki, badania na rynku o konkurencji, rozeznanie sieciowe, możliwości, grupy do przyciągnięcia produktu, opisy korzyści z oferowanych usług.


Nowa forma kontaktu – czyli event marketingowy!

Czwartek, 17 stycznia 2019

My razem!                         

Impreza masowa popularnie zamykana w haśle: event marketingowy, to połączenie sił copywriterskich, menadżerskich, ekonomicznych i społecznych. Grupa osób otrzymuje różne zaproszenia, które w dobie XXI wieku krążą w sieci.

Przymiarki:                                                   

- przygotowania trwają 3 miesiące. Towarzyszą im: zebrania, narady, burze mózgów, konsultacje,


Pora na konferansjerkę! Życie z filmu!

Czwartek, 10 stycznia 2019

Na scenie!

Copywrititng ukazuje przebojowe oblicze także w kinie , na wielkiej podświetlonej scenie. To wtedy wszystkie teksty bawią, bądź zachwycają  informacjami  całą zgromadzoną publiczność. Od prowadzącej zależy zatem klimat, nastrój imprezy masowej, bo to wszystko  wnika w życie publiczne.


Umowa na copywriting! To już fakt!

Wtorek, 8 stycznia 2019

W  Lęborku!

Na początku stycznia podpisuję umowę na usługi z zakresu copywritingu. Ta wspaniała gama zadań wpływa na mnie dość budująco, gdyż zakres prac obejmuje czynności pokrywające się z prywatnymi  pasjami.


Co to jest Reklama Wędrująca! Decydujesz się na sukces!

Piątek, 4 stycznia 2019

Idziemy do….strefy

- komórki, laptopa, aby sprawdzić w reklamie zalety określonego produktu. Jednak w przypadku Firmy – Przedsięwzięcia – Pomysłu – zahaczamy już o szerszy krąg osób, które pragną zobaczyć własne wytwory, efekty pracy, poznać opinie, komentarze, zbadać  jakość zdjęć i tekstu przewodniego. Pewnie, dlatego wędrująca reklama wybiera do swych celów:


Psychologia jednego zdjęcia i dopasowanego tekstu.

Wtorek, 1 stycznia 2019

Zrobię porządek!

Wkraczam  w świat wirtualny i wiem po studiach, że on nie istnieje bez prawdziwych zasad psychologicznych. Otwierając go na facebooku – analizuję kobiece osobowości. O zgrozo…..Kobieta robi porządek. Jak? W bardzo prymitywny sposób. Odpala fb i załącza…..


Dowody wdzięczności tworzą łańcuch lęborskich serc!

Środa, 26 grudnia 2018

Wachlarz ofert!

Słowa potrzebne do konferansjerki wzmacniam zawsze ofertami produktów dostępnymi w profesjonalnych zakładach usługowych. Ich jakość, wygląd, sposób promocji producenta, kontakt osobisty – to pierwszy krok do podjęcia słusznej decyzji. Od koloru do….. – rozpoczynam więc podróż w sieci, badam, analizuję wszystkie  „za”…..”dlaczego”…. „naj”, aby osiągnąć efekt końcowy. Eksperymentuję. Oglądam. Podziwiam.


Od pióra do treściwej informacji!

Czwartek, 20 grudnia 2018

Na stoliku!

Pierwsi „c - opiści” to ludzie powiązani z duchowieństwem. W klasztornych pomieszczeniach przepisują całe książki. Ta czynność trwa 2-3 lata, a na 1 miejscu znajdują się:  królewskie modlitewniki.

Mój wolumin!

Książka osobista do codziennego użytku zajmuje znaczące miejsce przy klęczniku w sypialni. Modlitwa  z iście arcypięknego dzieła.Przejdź do góry strony