Blog

4 miejsca ukryte na drodze… - luka informacyjna

Sobota, 16 czerwca 2018

Praca w drodze…

Copywriter to prawdziwy  tułacz. Jego miejsce pracy jest wszędzie tam , gdzie podłącza się do Wi-Fi. Laptop, komórka i słowa. Czego pragniesz więcej? Tylko tyle. Aż tyle. Profesjonaliści uważają, że wiecznie:


Copywriter to kreator treści. Webmaster to krawiec w sieci.

Czwartek, 7 czerwca 2018

Webmaster – to krawiec kreacji.

Copywriter – tworzy nowoczesne książki. Inne. Wyszukane. Oryginalne. Wkłada do Worda słowa, które wytwarza nieprzeciętny mózg, uruchamia aparat fotograficzny i komponuje zdjęcia, bo taka całość nabiera mocy.


Copywriterzy nie używają maszyny do pisania. Copywriterzy wnikają w sieć. – hasło reklamowe!

Piątek, 18 maja 2018

Dlaczego wybierasz  produkty i usługi w Internecie?

Przeciwnicy Internetu nadal komentują jego złe moce. Operatywni obserwatorzy wiedzą już, że wkraczasz w nowy wymiar informacji. Jaki? Biznes i sprzedaż zdobywa sieć. Ale nie tak – jak sądzisz. Nagle dobre jakościowo towary oferuje osoba na facebooku, czy na Instagramie.


E - wieś, czy e – marketing? Poznaj trendy.

Niedziela, 13 maja 2018

W e-sieci!

Nowoczesna kobieta ułatwia sobie życie i korzysta codziennie z telefonu komórkowego. Jej rytm dnia wyznacza więc e- marketing. Zachłystuje się zachodnimi trendami, produktami, kosmetykami, ubraniami i nowinkami technologicznymi.


Coffee – writer? Ojjj tak….

Piątek, 4 maja 2018

Przy stole!

Copywriting – to sztuka ukazania określonego tematu. A coffee – writer – to osoba, która specjalizuje się w treściach dotyczących kawy.

Zalety picia kawy:


Copywriter podjada psychologię – tekst specjalistyczny - metonimia

Poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Dlaczego po pierwsze psychologia i pedagogika?

Tworząc treści stosuję zasady, które przygotowano dla mnie na studiach. Copywriting ustępuje, bowiem miejsca – psychologii. Profesjonalny copy – to twórca przekazu. Jego poziom wiedzy mistycznej zdradza tytuł, a następnie podejście do odbiorcy.


Z copywriterem Ci się pod –likuje.

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Mniej - to więcej!

Webwriting  wciąż przyciąga uwagę copywriterów. Od kilku lat badania rynkowe pokazują, że czytelnicy przeskakują na „szybkie” przekazy.

Przyznaj się więc, czy przed snem nie zaglądasz na:

***

a word poprawia słowa, dlatego - to jest zabawa.


Dlaczego - branding - najlepiej układać przy marketingowej kawie?

Wtorek, 17 kwietnia 2018

W świecie marketingu!

Copywriter – to twórca, to oryginał, który prezentuje określony zasób słów, przede wszystkim   w sieci. Ale zaraz, zaraz….  w przestrzeni marketingowej nabiera On  obecnie  innego kształtu. Copywriter – występuje, bowiem jako wykładowca.


Odkryj świat storytellingu.

Czwartek, 12 kwietnia 2018

Młoda, raczkująca,  firma copywriterska startuje w sieci. Zastanawia się nad strategią i sposobami oddziaływania na odbiorców. Nagle decyduje  się na – storytelling.

Słowa idą w ruch, ale inaczej…..ale z historią….ale z emocjami…..ale poruszają tłumy.

Dlaczego?


5 wybuch literek. To  kwitnąca lawa przy enterze. Masz 18- lat i korzystasz z zasobów sieci.

Środa, 4 kwietnia 2018

Masz 18- lat i korzystasz z zasobów sieci.

W książce po wybuchu!

Webwriting – to szkoła tworzenia tekstów,  porywająca codziennie wszystkich  Internautów. Książka – to treść, która rozkłada się na kartki.  News na WWW – to określony i zaplanowany wzór.

Dlatego….


Twórcza podstawa do zadania? Liczy się pomysł i talent.

Czwartek, 29 marca 2018

Copywriting wspomagam projektami!

Przeglądając moje WWW pewnie zauważyłeś, że sporą ilość  prac, które wykonuję opieram na większych i mniejszych projektach. Od pracy zawodowej w bibliotece, wspomaganej warsztatami plastyczno - literackimi, po gigantyczne wydarzenia kulturalne,  odbywające się na scenie:


Szybkie artykuły na przedłużone noce – tekst specjalistyczny – kontrast

Sobota, 24 marca 2018

Copywriting w dłoniach specjalisty!

 Dobry tekst – to obecnie natychmiastowy przekaz w mediach. W tej specjalizacji obowiązują zatem określone zasady i chwyty internetowe. Do jednych z nich należy z pewnością – „krótki tekst”. Co to oznacza dla czytelnika i klienta?

 


Jaką tajemnicę ukrywa złota kula?

Piątek, 16 marca 2018

Mała dziewczynka otwiera bramę  do tajemniczego ogrodu, w którym na stoliku ustawia, zaraz przy filiżance, szklaną kulę. Odwraca się plecami do znajomych  i rozbija  ją o chodnik. Wszyscy  wstrzymują oddech.  Spoglądają  w milczeniu na siebie. 


Jak mianowano mnie maniaczką internetową?

Poniedziałek, 12 marca 2018

Kobieta z gazety!

Ty mnie znasz, ja Ciebie może mniej, ale zawsze….. gdzieś w sieci  istnieje miejsce pełne Powera, w którym „stykamy” się na granicy jawy i snu. To tam udzielam się aktywnie, publikuję treści, załączam zdjęcia i biegnę przed siebie na inną WWW….a na niej ponowny  „szał w trampkach”  - tekst, foto, film, i Ty na końcu tej drogi.


2 kawy i poetyckie spotkanie w barze

Niedziela, 4 marca 2018

Tom chwycił za gorącą filiżankę z kawą. Zmarszczył czoło. Ugryzł się w wargę. Spojrzał na jadącego za oknem rowerzystę. Podszedł do baru i powiedział: „ Za 5 minut wejdzie do tego lokalu kobieta.”  W wielkim roztargnieniu wyszeptał: „ Poznasz ją po bordowej sukience i tomiku z wierszami.”  – Rozpłakał się. Wyjął  gazetę i pokazał jej artykuł.  – Nigdy nie wyrażał własnych emocji….To jest prawdziwy przełom w Jego myśleniu o ludziach.


Jak „Kuchenne rewolucje”. Widzę dla Ciebie nową przyszłość.

Sobota, 24 lutego 2018

Poprowadzę Twój blog firmowy!

Jedną z podstawowych form promocji i naturalnego kontaktu z firmą jest blog firmowy. Oczywiście główny szkielet naszej WWW – to strona internetowa z wyznaczonym miejscem na osobiste relacje. Strefa – blogów, vlogów – zdobywa tysiące  czytelników  w sieci, ponieważ  wywołuje uczucie bliskości  - z myślami i zainteresowaniami klienta.Przejdź do góry strony