Blog

Treści o regionie: w gazecie i na żywo podczas imprez.

Sobota, 26 marca 2022

W Lęborku!

Bogaty wachlarz informacji gazeciarskich obfituje w wirtualny kącik regionalny, który  zachęca do aktywności podczas imprez masowych, spotkań w salkach, w skansenach oraz w trakcie licznych podróży.


Wirtualna asystentka szefa Firmy? 3 możliwości!

Czwartek, 24 marca 2022

W copywritingu!

Wspólne rozmowy, dyskusje, burze mózgów – to podstawy do wyszczególnienia celów, które pokazuję w sieci. Dlatego w opcji pracy zdalnej liczą się:


Czy wiesz, że branding i rebranding prowadzą do strategii firmy?

Piątek, 18 marca 2022

W sztuce projektowania!

Branding prowadzi do wyprowadzania marek, które bardzo często identyfikujesz w sieci. Od słów, reklam, wizytówek, logo – po strony internetowe - przebiega cały proces spójności zaplanowanych działań.


Sprzedawał w sieci. Teraz otwiera się na szeroki rynek.

Piątek, 11 marca 2022

Tekst marketingowy!

Klient zamawia treści marketingowe tylko w 1 celu. Firma zachęca, bowiem do sprzedaży produktów. Przedsiębiorca oczekuje:

Pełnego koszyka.

Kontaktów reklamowych.


Aż 100 razy bardziej stawiam na automatyczny zapis myśli? Tylko teraz!

Sobota, 5 marca 2022

W świecie!

Emocjonalność. Rozsądne myślenie. Plany na udane życie. To oczywiście słowa, które przypominają normalny rytm dnia. Jednak - w obecnej sytuacji przy granicy naszego kraju - wszystko nabiera innego kształtu i formy.  


I kiedy czytasz treści, wymagasz ciszy?

Niedziela, 27 lutego 2022

W laptopie!

Duże urządzenie elektroniczne wykorzystujesz głównie w zaciszu domowych albo podczas podróży. Dlatego liczą się warunki bytowe, wnętrze domu, własne pomieszczenie biurowe, ale także wyznaczone miejsce na kapanie i w fotelu.  


Czy social media – to już nowe TV?

Sobota, 19 lutego 2022

W sieci!

Nowa jakość odbioru informacji dotyka kilku zagadnień. Od odbiornika telewizyjnego – do komórki prowadzi Cię droga pełna specjalistycznej treści. Dlatego rezygnujesz z oglądania filmów – na rzecz spędzania czasu w social mediach.


Jak wyprowadzam marki do poziomu rozpoznawalności?

Piątek, 11 lutego 2022

W sieci!

Posiadam bogate doświadczenie copywriterskie polegające na wyprowadzaniu marek. Zakres tematyczny to przede wszystkich ulubione branże: modowe, biżuteryjne, religijne, specjalistyczne medyczne i biznesowe.


Praca zdalna – czas na wspólną kawę?

Niedziela, 6 lutego 2022

W copywritingu!

Jako osoba towarzyska umawiam się na wspólną kawę. W opcji pracy zdalnej – ta czynność przechodzi do wirtualności. Zdjęcia pokazują, bowiem na przykładach – że kontakty rozpoczęte w sieci – to nowoczesny sposób komunikacji. Większość osób wybiera, więc social media


Social Media Ninja – kto to taki?

Niedziela, 30 stycznia 2022

W sieci!

Nowe media – copywriting – wirtualne asystentki – „menadżerki” – zaufane powierniczki złotych myśli, skuteczne koordynatorki przedsięwzięć


Copywriting – jako narzędzie sprzedażowo – biurowo – promocyjne?

Piątek, 21 stycznia 2022

W sieci!

Ludzie – od początków istnienia świata dążą do przekazu informacji. Dlatego już w jaskiniach tworzą malownicze znaki, arcydzieła i symbole. Gdy to wszystko przechodzi na obrazki, literki i zdania – w układzie zgrabnych treści – buduje się  szkielet do copywritingu.


Copywriting – sieć kreatywności?

Piątek, 7 stycznia 2022

Silna marka!

Copy – to kreator, obserwator, twórca – który pokazuje na przykładach trafne tematy do publikacji. Okazuje się – że istota treści – mieszka w pomyśle, jako nowatorskiej komórce budującej cały organizm.


Biblioteczka – jako zbiór słów?

Niedziela, 19 grudnia 2021

W sieci!

Fonia contentu – to przestrzeń, która przyciąga wyrazy. Ich układ, miejsce, położenie – tworzą pewien określony obraz. Ale to człowiek, jako żywa istota – rozmawia, zapisuje myśli, następnie utrwala wszystko  na kartach papieru oraz w elektronice.


Copy - Writing? Tworzenie treści!

Sobota, 11 grudnia 2021

Szkielety wyrazów!

Słowa - jako bodźce – to znaki ułożone w wymowny sposób, których zadanie polega na wnikaniu do ludzkiego sposobu myślenia o usłudze albo produkcie.


Słowa: otoczką do każdego projektu?

Niedziela, 5 grudnia 2021

W sieci!

Aktywność projektowa, stowarzyszeniowa – to początek każdej drogi do sukcesu. Ale sam pomysł i konkretne działania wymagają – specjalistycznego opisu, który dokonuje zmian w myśleniu 1000 osób.


Postęp technologiczny, a poglądy ludzi? Scrum Master!

Sobota, 27 listopada 2021

W XXI wieku?

Teza:

Czy wiesz, że w dobie bardzo intensywnego rozwoju telekomunikacji, technologii, nowinek technicznych – nadal żyją ludzie, którzy uważają, że Internet – to przekleństwo? To całe zło. A osoby, które wykorzystują zasoby sieciowe – to nałogowcy i uzależnieni specjaliści od wirtualności?Przejdź do góry strony