Blog

Scenariusz ubrany w słowa? Po 1 – pomysł. Po 2 – promocja.

Czwartek, 23 września 2021

W umyśle twórcy!

Na początku stworzenia świata pojawia się Raj – a w projekcie dobry pomysł. Dlatego – decydujący głos dla młodzieży ubieram w scenariusz, który obfituje w:

- zdjęcia, treści, muzykę i filmy.

Wiedza z zakresu copywritingu współgra wówczas z tym, co zapisuję w elektronice. A książka – 1 na 1000000


Co odstrasza klienta? Treści warte 1000000.

Piątek, 17 września 2021

W sieci!

Podstawowy błąd przy tworzeniu treści, to nudny przekaz informacji. I chociaż poprawność językowa wskazuje na to, że artykuł posiada z 1000 faktów, to jednak reakcja czytelnika zamyka się w  następujących zasadach:


Copywriting marzeniem ludzi? Czytaj z nostalgią!

Środa, 8 września 2021

Przy copy!

- Zamykam drzwi. Otwieram okno. Na szybie widać jeszcze krople porannego deszczu. A czas? To trudne – znaki „?”, gdyż lubię zmienność i dynamiczność treści. W materiałowej torebce poszukuję notesu i  pióra, bo czekam na gorącą kawę z czarnego ekspresu.


1 zdanie, ale z przesłaniem? To motywuje do życia.

Piątek, 3 września 2021

W sieci!

Zapraszam Cię na fb – Fonia Contentu, gdzie pod koniec dnia złączam po 3 - 4 zdania  - z cennymi motywami do aktywności życiowej. Ten nowy wymiar słów – wnika, bowiem do telefonów komórkowych, zatrzymuje umysł przy logicznych przemyśleniach


Poznaj copywriting w podróży? Praca przy treściach!

Piątek, 27 sierpnia 2021

Warunki bytowe!

Oryginalna twórczość - ukazana podczas wspaniałej podróży, to dość ujmujące zadanie, ale -  przy określonych punktach imprez masowych - przechodzi na godziny nocne (1:00, 2:00).


Zamów treści specjalistyczne dotyczące regionu?

Sobota, 21 sierpnia 2021

W marce dnia!

Copywriting tematyczny – to układ zdań, które budują odpowiedni klimat. Dlatego w ciągu określeń, poza faktami i konkretnymi informacjami, pojawiają się zwroty dotyczące specyfiki działań na danym  terenie. Do artykułu załączam wówczas 50 zdjęć, obrazujących charakter imprezy masowej.


Tworzę artykuły z zakresu aranżacji wnętrz? To dekoracyjne!

Wtorek, 10 sierpnia 2021

W sieci!

Słowa – to tzw. szybkie przekaźniki treści, które wzbogacam zdjęciami. Ale w ujęciu sztuki dekoracyjnej, przy aranżacji wnętrz, liczą się  m.in. obrazy i pokłady gustownego przygotowania danego pomieszczenia.


Content dla określonej działalności?To konkrety i coś więcej!

Sobota, 7 sierpnia 2021

Sztuka prezentacji!

Wybrany przedział tematyczny – to główne zagadnienie, które dość często poddaję obróbce. Same zdania ubarwiam zatem literackimi odnośnikami albo tworzę z nich wartości typowo marketingowe.  Bo słowa w sieci, to wzrost czytelnictwa


Jak marketing tworzy podstawę do dalszych działań?

Sobota, 31 lipca 2021

W sieci!

Dobry tekst, klimatyczne zdjęcia, to promocja danej firmy. Ale ruch strategiczny obejmuje także skuteczny marketing. Dlatego przy wyborze copywritera (w tym z tego bloga) decydującym czynnikiem - dotyczącym  zasięgu postów i artykułów - okazują się przede wszystkim kreatywne pomysły.


5 form do koordynacji tekstami? 3 zasady w życiu!

Piątek, 23 lipca 2021

W treściach!

Słowa nabierają mocy podczas wprowadzania zasad marketingu, ponieważ ich wartość wróży zupełnie inny potencjał. Słowa nabierają mocy w sieci – ponieważ krążą: od klienta do klienta. A życie? Pokazuje cenne przykłady operatywnych zasad podbudowanych copywritingiem, które doprowadzają szefów Firm do określonego celu.


20 sekund i decyzja warta marki? To działa!

Sobota, 17 lipca 2021

20 – mignięć!

20 sekund na zatrzymanie czytelnika, to brzmi dziwnie? Tak. Ale w przypadku copywritingu dość realnie. Bazujesz, bowiem na układzie dobrze sprecyzowanych zdań, jednak  to specjalne słowa przyciągają odbiorcę.


Znaki w sieci: słowa, zdania, potencjał marki!

Piątek, 9 lipca 2021

Wartość słów!

Copywriting – to Internet, zasięg, zakres tematyczny? To przygoda i interpretacja przekazu treści. W normalnych warunkach spotykasz się, więc z 50 osobami. W sieci ogląda wpisy 1000 odbiorców. Dlatego sam/a wybierasz formę konwersacji.


Wirtualna asystentka – nowe pola kreatywności!

Piątek, 2 lipca 2021

W marketingu!

Kilka odmian wirtualności przyczynia się do  kreacji  rynku internetowego. O ile słowa budują klimat, wprowadzają Cię do zagadnienia, niosą konkrety, o tyle zakończenie pobudza do działań. Dlatego w artykułach i dłuższych postach przewija się zagadnienie marketingu


Copywriting - jako bzdura? Kontrowersyjny punkt widzenia treści!

Czwartek, 24 czerwca 2021

Wpisy treści!

Zawodowo śledzę wpisy innych osób. W pojęciu copywritingu podchodzę do nich z nutką zainteresowania i wnikliwej obserwacji. Co czytam? Treści specjalistyczne na dany temat  - stworzone ogólnie (bez dostosowania do firmy), bo to analiza 1000 podobnych wpisów w sieci.


Sukces w kawiarni? Kawa, literki i atmosfera pełna treściwych doznań!

Niedziela, 20 czerwca 2021

W lokalu?

Dlaczego, jako  copywriter udaję się do kawiarni? Z 1 strony obserwuję zachowania ludzi, z 2 strony poszukuję inspiracji z otoczenia, z 3 strony nakręca mnie zapach aromatycznej kawy, która wzbudza potężny zachwyt. Bo treści - na dowolne  tematy - to zawsze spore  wyzwanie, gdyż wymuszają na mnie


Promują copywriting na stronach Jobsora? To wzmacnia markę!

Czwartek, 17 czerwca 2021

Otrzymałam taką miłą wiadomość:

Pani Sylwio,

Miło mi Panią poinformować o umieszczeniu banerków w naszym serwisie:Przejdź do góry strony