Blog

Copywriting w podróży! Wzbogacenie treści...

Niedziela, 2 maja 2021

Żegocin:100 wartości w 1 przedstawianiu „Frantówki”! Muzyka ludowa.

http://www.copywriting.lebork.pl/w-podrozy/


Poznaj wielo - tematyczność – różne formy treści?

Sobota, 1 maja 2021

W sieci!

Jako copywriter dość szybko przeskakuję z tematu na temat, gdyż spełniam rolę wspomagacza treści. Lekkość skojarzeń, pokrewieństwo form:- osobowościowych i stowarzyszeniowych, z którymi współpracuję, wymusza codzienną pracę nad każdą ukształtowaną marką.  


Zadzwoń.Unikalny tekst sprzedażowy napiszę tylko dla Ciebie?

Czwartek, 22 kwietnia 2021

*

Co daje unikalny tekst?

Teksty - towarzyszą Ci w szkole podczas całej edukacji. Najczęściej kojarzysz ich  różne formy z zadań domowych, wypracowań i mini – form literackich.


Dlaczego: strona internetowa i copywriting – to 1 rodzina?

Piątek, 16 kwietnia 2021

Strona internetowa!

Nowe ujęcie stron WWW – to odpowiednik słowa – wirtualna wizytówka. Treści odzwierciedlają bowiem charakter i zakres działań określonej firmy, bądź osoby prywatnej. Wnoszą do sieciowej przestrzeni idealizm, plusy każdej podjętej  współpracy oraz obraz życia ...


Pierwszeństwo wyboru. Dotyczy celu.

Piątek, 9 kwietnia 2021

Opis rozwinięty!

Przewaga opisu rozbudowanego nad tym skróconym przyciąga potencjalnych klientów, dlatego  - w formie ilościowej wszystkich słów - zmusza do 10 minutowego, ale za to treściwego czytania.


Jak Branding buduje strefę komfortu?

Piątek, 2 kwietnia 2021

W sieci!

Kreacja marki wiąże się ściśle z planem konkretnych działań. Wizualizacja znaków charakterystycznych dla danej Firmy, osoby prywatnej, to  zbiór pewnych określonych cech, a także wyznaczenie nowej drogi wiodącej do postawionego celu.


100 kolorów, tylko 1 wnętrze z obrazem copy?

Niedziela, 28 marca 2021

Copywritnig artystyczny.

Sztuka obrazu przemawia do każdego odbiorcy, zarówno w słowach, jak i klimatycznych produktach. Dlatego podpieram się WWW – art. – która - w wymiarze aranżacji wnętrz - prowadzi odbiorcę do unikalnej wizji i designu.


Fonia Contentu na FB i blogu copywriterskim. To możliwe.

Piątek, 26 marca 2021

Zapraszam na podłączony profil Fonia Contentu, który systematycznie wzbogacam codziennymi postami. Na naszej WWW – znajduje się już odnośnik do Facebooka.

Informacja blogowa pokrywa się z social mediami:

https://www.facebook.com/foniacontentu/


5 plusów silnej marki zbudowanej w sieci!

Poniedziałek, 22 marca 2021

Słowa!

Przestrzeń copywriterska – to aranżacja wnętrza pod laptopa. Przestrzeń twórcza – to wirtualność i pajęczyna w sieci. Dlatego od początku istnienia piśmiennictwa ludzie fascynują się czynnością czytania, ponieważ to ona przypomina rozmowę 1 człowieka z 2 człowiekiem.


5 plusów wiedzy – 10 minusów – „co to znaczy”?

Niedziela, 21 marca 2021

W sieci!

Przeglądam strony internetowe i posty na FB, gdzie pojawiają się m.in. hasła reklamowe, ale one nie pokrywają się z wiedzą naukową. Do form, które zadziwiają nazwą, bądź sposobem ukształtowania zdania  


Szybka decyzja: copywriting, czas, ludzie, okoliczności.

Piątek, 19 marca 2021

W kawiarni!

Wpadam do klimatycznego pomieszczenia przez  dobrze  uchylone szklane drzwi. Zatrzymuję się przy okrągłym stoliku. Patrzę na gesty, ruchy, mimikę – i powtarzam w myślach: znam Cię lepiej  - niż myślisz.


Wyjątkowa współpraca. Możliwości zarządzania treściami.

Czwartek, 11 marca 2021

Studia, a praktyka!

W doświadczeniu zarządzania sklepami, to inne wnętrza stron WWW od gazety i blogowania, ale także różnorodna tematyka. Do każdego zagadnienia podchodzę więc z wyczuciem branży, specyfiką pracy oraz zagadnieniami, które lubię.


7 dni z psychologicznymi rozwiązaniami? 1 wpis analizy.

Czwartek, 4 marca 2021

W sieci!

Odwiedzasz ten blog i poszukujesz informacji „ o mnie”. To z punktu strategicznego – 1 podstrona na WWW, stworzona według ogólnych norm. W nauce o osobowościach – takich:


Kreatywność domeną copy? To fakt!

Piątek, 26 lutego 2021

W publikacjach!

O ile budujesz szkielet treści, układasz słowa i powiązania marketingowe – to tylko 50 % sukcesu Firmy. 2 – 50% - stanowi doskonały pomysł na post, artykuł, wpis blogowy. Ludzie wątpią w trafność copywritera, gdy czytają teksty nietypowe, unikalne i szokujące


E - wspomagacze sieci. Marketing. Zakupy. Sprzedaż.

Piątek, 19 lutego 2021

W dobie pandemii!

Koronawirus  i zawirowania rynku sprzedażowego zmuszają przedsiębiorców do konkretnych reakcji. Teraz sam sklep, usługa, działalność – to zdecydowanie zbyt mało, to tylko wstęp do osiągania potężnych zysków.


Dlaczego 1 słowo, a 100 pomysłów na otoczkę treści?

Piątek, 12 lutego 2021

Love!

Kocham….gdy Walentynki…

Uwielbiam…gdy miłe słowa…

Tęsknię….gdy czas na…Przejdź do góry strony