Bezcenny wpis, ukazujący 20 lat praktyk i 1 w Polsce kierunek Copy!

Bezcenny wpis, ukazujący 20 lat praktyk i 1 w Polsce kierunek Copy!

W Gdańsku!

Copywriting powoduje, że poznaję wspaniałe osoby, które -  podobnie do mnie -  prowadzą własne – WWW. Nasza więź istnieje od 1 zajęć, gdy każdy student omawia własne osiągnięcia i doświadczenia. Niektóre blogi ( w tym podróżniczy) zmuszają  mnie do licznych zachwytów. Inne jednostki  przeobrażają się, z popularnych zawodów, w copy. Na uwagę zasługują koleżanki pracujące w księgarni, prawniczka, tłumaczka, programista, koordynatorka  prac w ramach salonu ślubnego itd. Wnikam w ich  w pasje, dotykam marzeń.

Nasze ślady!

Obecnie nasze losy  przeplatają  się informacjami na facebooku. Kontakty nadają sens  tej pracy. Oglądam zatem na stronach internetowych liczne udane zlecenia, listy pochwalne, a także decyzje życiowe o całkowitej zmianie trybu  dalszego funkcjonowania. Co robią moje koleżanki? Żyją – jak Nomadki. Podróżują – tworzą treści, fotografują. Wydają tematyczne książki. Oferują usługi – copy. Zlecają wykonanie stron o copywritingu. Budują – życie z marzeń.  Bo…..Szczęście – to wybór. Szczęście – to odważna decyzja.

Co robię?

- Czytam ich WWW.

W sieci!

Obserwuję  wybitne jednostki. Badam jakość działań w Gdańsku. Ta inna perspektywa, to znaczący fundament do dalszej motywacji. Gdy widzę radość moich koleżanek, wtedy  wspólnie z nimi wiem, że nadajemy na tych samych falach.

Copywriterki:

Wydają książki, bo tworzą treści……

Wydają broszury, foldery, bo tworzą treści…..

Podróżują, bo ich słowa  - znaczą tyle, co przebywanie w magicznych zakątkach świata…..

Tłumaczą teksty, bo  uwielbiają niezależność.  

Moje doświadczenie!

W porównaniu z nimi działam na różnych płaszczyznach: jako konferansjer na imprezach masowych, bloger, dziennikarz, copywriter, twórca książek, organizator przedsięwzięć, konkursów, fotograf, podróżnik, bo…..to wszystko przyciąga tłumy do  słów. One dominują w całej aktywności. One wyznaczają codzienną wrażliwość  ludzi.

Sylwia Skroś

505 060 972

 

 

 

 

 

 

 

Przejdź do góry strony