Copywriting do imprez masowych! To pomaga!

Copywriting do imprez masowych! To pomaga!

W Lęborku!

Copywriting  dotyczący imprezy masowej, to początek długiej drogi. Od pomysłu na scenariusz, kolejne punkty programu, po artykuły promocyjne przedsięwzięcie. Wszystkie te umiejętności wkładam do jednego koszyka, w którym  smaczne owoce  stanowią  urozmaicenie dnia. Podaję więc ciekawe rozwiązania tematyczne, gdyż liczy się  - oryginalność przekazu treści.

W kawiarni!

Twórczość wspomagająca imprezę masową przychodzi do mnie w „pomyśle” i osobistej wizji. Nie tworzę jej w ciągu 1 poranka, ale wsłuchuję się w wewnętrzne odczucia. Zamykam się na moment w kawiarni, obserwuję ludzi, zajmuję  miejsce przy stoliku, podjadam  ciasto i – myślę.  Potem już wiem, co pragnę pokazać na dużej  scenie.

W sieci!

Impreza masowa żyje w wielości newsów. Uważam, że 1 artykuł, to zbyt mało na cały ogrom wykonanej pracy. Dlatego cyklicznie podłączam w gazecie – pewne zajawki. Pokazuję drogę do spotkania. Dołączam do niej osobiste refleksje, bo  ich wartość wnosi pierwiastek  - nowoczesnego i przyjacielskiego -  spojrzenia na schemat  zadania.

Copy w akcji!

Posiadanie kilku umiejętności pozwala wierzyć w wielopłaszczyznowość marketingu.  To słowa, zdjęcia, artykuły ,  czynności warte aktywności społecznej ukazują ogromny wysiłek.  Jako pasjonatka Internetu notuję luźne  zdania, a następnie wkładam ich moc w  lęborski  i światowy  - zasięg.

 - Filiżanka kawy wywołuje przywiązanie do lirycznych słów. Pomaga złapać adrenalinę za sukienkę. Wymusza zatrzymanie. Pokazuje cenne chwile. Wszystko wówczas krąży w obiegu, bo….promuje hasło:

Copywriting do imprez masowych! To pomaga!

 

 

 

 

 

 

Przejdź do góry strony