Copywriting – kręgosłup do dobrych zdań i fotografii?

Copywriting – kręgosłup do dobrych zdań i fotografii?

W Lęborku!

Praca zdalna to m.in. przymiarki, czyli sprawdzanie na ”żywym tworze” zalet wizualizacji. Dlatego dla profesjonalnych firm  badam górowanie zdjęć z aparatu fotograficznego -  nad sztuczną grafiką. 2 twory służą ogólnej promocji, jednak większość  kobiet prowadzących blogi opowiada się za unikalnością  nowych zdjęć pobieranych z ich codziennego funkcjonowania. Wiem, że autentyczność – to siła marki, prawda, piękno, a nie idealizm. 2 szkoły prowadzenia kont wróżą pokaźny sukces, a wybór narzędzi zależy od szefa Firmy i copywritera.

W pracy!

W dbałości o kręgosłup, szybkie  przemieszczanie się samochodem zdecydowałam się na przenośny stoliczek do laptopa. Jeszcze w trójmiejskim sklepie nie wierzę w efekt, ale  już w domu zachwycam się wygodą ruchów i swobodną pozycją dla pleców. Dlatego w aranżacji wnętrza polecam taki produkt, który pokazuję na głównym zdjęciu.

W pasji do zdjęć!

Większość czasu wolnego wypełniam pisaniem tekstów, a także fotografowaniem ludzi i przedmiotów. Wierzę, że magia, która dominuje na fotografii, oddaje unikalny klimat, pokazuje cenny kierunek dla rozwoju osobistego i markowego dla Firm. Lubię, gdy konkretne – zdjęcie zachwyca, bije kolorami, wypowiada czar chwili, udaje, że dany moment to cała wieczność.

W pasji do pracy zdalnej!

Dom – to idealne miejsce do wyciszenia, pozbierania „myśli”, dokonania oceny sytuacji. Większość Prezesów decyduje się na technologiczne nowości, ciekawostki i intrygujące rozwiązania, gdyż wierzy w maszyny  i pokaźny potencjał ludzki.  W tym wymiarze odległości to nic strasznego, liczy się bowiem szybkość przekazu informacji i zasięg.

Motywacja z nutką art.:

- wybieram kolorowe kombinacje i zdjęcia,

- określam słowne doznania,

- oceniam wpisy,

- patrzę, przykładam wzory, doceniam,

- maluję odczucia, które dotykają ludzkiego umysłu.

Sprzedaję wiedzę, gdy

- wybierasz – 505 060 972.

 

Przejdź do góry strony