Copywriting w podróży! Turystyczny styl życia!

Copywriting w podróży! Turystyczny styl życia!

W doświadczeniu!

Posiadam bogate doświadczenie turystyczne, które przekładam na język:  zmysłowych treści i klimatycznych fotografii. Angażuję się więc w rytm poszczególnych jednostek oraz całych społeczności. Ten tryb życia na walizkach, w hotelach, przy laptopie, szumie morza, zapachu wspaniałej roślinności – to mój żywioł copywriterski.

Dlatego też otrzymuję propozycję wartą – podróży marzeń.

W dotyku słów!

 Umiejętność budowania artykułów, natychmiast po danym wydarzeniu – to sztuka pisania automatycznego, wyniesiona z kierunku studiów. Nadwrażliwość  - to cegiełka do wyłapywania informacji wartych zamalowania na ścianie strony internetowej. Styl życia kameleona – to zwinność podpierana  energicznymi ruchami ciała. A to wszystko potęguje unikalność treści w całej sieci.

W podróży!

Do szczęścia potrzebuję jedynie osobny pokoik, sypialniane łóżko, taras z widokiem na Zachód Słońca, kuchnię i gorącą kawę. W tym wszystkim pracuję do późnych godzin nocnych, natychmiast po określonym wydarzeniu kulturalnym. Wyobrażam sobie lepszy, piękniejszy i delikatniejszy świat, w którym słowa – pobudzają wrażliwość zmysłów, mówią do czytelnika, chwytają go za serce i trzymają w przyjacielskich ramionach.

W społeczności!

Copywriting w podróży nakreśla ścieżkę, którą przez kilka lat śledzę na blogu – Nomadów. Ludzi w drodze do…..celu, miast, państw, widoków na gorące morze, bo….

Słowa przyciągają, opisują uczucia, doznania, strefy osobistych i grupowych widoków.

 Gdy otrzymuję taką propozycję zawsze odczuwam wielką wdzięczność za zaufanie, towarzystwo, słowa wparcia i wolność kreacji newsów. To wszystko sprawia, że wewnętrzne wyciszenie dodaje witalności copywriterskiej i siły na podbój  całego świata.

I sen się spełnia!

Marzenia unoszą mnie na skrzydłach Aniołów…..

 

Przejdź do góry strony