E - rzeczywistość, E - zakupy, E - życie!

E - rzeczywistość, E - zakupy, E - życie!

W sieci!
Od przeszło 20 – lat trwam na posterunku informacyjnym w gazecie – Lęborskie Fakty Młodych, z  pasjonującym urozmaiceniem modowym  - w strefie blogowej. Przy konieczności kwarantanny – INTERNET -  wnika do wszystkich domów i telefonów komórkowych. Sieć buduje więc fundament i nowoczesny sposób e - komunikacji. Obecnie podbija także cały rynek towarowy, wymusza e - zakupy, czytanie e - gazet. Z takiej możliwości pracy zdalnej korzystają wszyscy  ludzie:  młodzi, dorośli i seniorzy.
Doceniaj wirtualność!
W czasach kryzysu źródłem przekazywania wiadomości pozostaje magiczny świat mediów społecznościowych, dynamicznie nakręcanych filmów, szybkich ujęć fotograficznych i dość skutecznych w relacjach – różnych komunikatorów. Wybierz więc taki sposób podtrzymywania kontaktów. Bądź aktywny/a w sieci.
Moc i siła copywritingu!
Twórcy treści do Internetu przekazują cenne informacje, zachęcają do konkretnych działań, nawołują do zachowania spokoju oraz śledzenia pojawiających się nowości.
Licz na copywritera!  
Większość zespołów redakcyjnych przechodzi do obowiązku pracy zdalnej. Wprowadza newsy. Załącza zdjęcia. Informuje. Trwa na polu walki. Nie naraża Cię na wyjścia do kiosków i sklepów. Działa szybko i sprawnie.   
Pomysły na kwarantannę!
Dla dzieci i młodzieży – e-lekcje w dziennikach szkolnych. Zajmij się organizacją czasu pracy własnej. Przygotuj książki i podręczniki. Zwróć uwagę na wiadomości od nauczycieli. Pomóż innym w odrabianiu lekcji. Wzmacniaj proces  e – edukacji. Działaj internetowo.
Dla dorosłych – wykorzystaj ten czas na porządki domowe, opłaty w e-urzędach, gotowanie, uporządkowanie garderoby, zmianę pościeli, zasłon, zadbaj o sterylność pomieszczeń przeznaczonych dla wszystkich domowników.
Dla seniorów -  ogranicz wychodzenie do sklepów, nie kieruj się do miejsc publicznych. Dowiedz się, dlaczego pozostajesz w grupie wysokiego ryzyka. Zostań w domu.
 Korzystaj z TV, telefonu komórkowego, laptopa.

Przejdź do góry strony