Jak buduję życie i twórczość na walizkach?

Jak buduję życie i twórczość na walizkach?

Sprawozdawczość copywriterska!

Teksty to motywacja do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, ale także w podróżach. Styl – wędrowca – który poszukuje nowych przygód, wsiada do autokaru, ogląda świat, ludzi, bada zjawiskowość wszystkich chwil, to coś naturalnego. Dlatego niektóre z moich koleżanek na roku, przez większość dni innowacyjnego życia, zaopatrują się w  aparaty fotograficzne, kamery, laptopy i funkcjonują na walizkach. A słowa? One wpadają do sieci przy dostępnie do Wi-Fi. Liczy się jednak zapisywanie wszystkiego w ciągu każdego nowego dnia. Bo…sens wypowiedzi, okoliczności, rytmu muzyki, pogody i wydarzeń - dodaje nowych sił witalnych, a w charakterystycznych publikacjach odzwierciedla magię wspólnych chwil.

Notatki i sieć!

Dobry nawyk wymusza unikalny zapis treści. W dobie elektroniki skuteczne okazują się przede wszystkim media społecznościowe, Insta, gazety i filmy. Bo czytelnik wymaga codziennej pracy, podbudowanej sprawozdawczością.

W podróży do Czarnogóry – notuję słowa m.in. w laptopie, gdyż pod wieczór przychodzi upragnione ochłodzenie, dlatego zamieniam pomieszczenie w hotelu, na biuro dostosowane do copywyritingu.

Z założenia opisuję wszystko, co mnie otacza, ponieważ wierzę w siłę Internetu.

Nowe wyzwania to podróż życia, bo…

- liczy się dobre towarzystwo, humor, kreatywność, lekkość pióra, zapał, adrenalina, pomysł na artykuł, nastrój, wytworność i wspólny czas.

Rozmowy…

- wypowiadam dość dużo słów, w gronie przyjaciół sporo dyskutuję, szybko poznaję nowe osoby, komunikuje się więc bardzo logiczny sposób, co ułatwia szablonowość do konkretnych  treści. 

Czy lubię podróże?

- o ile zabieram termos z kawą (żart), to tak.

W roku szkolnym nie mam sposobności na dłuższe wypady, ale podczas wakacji i ferii otwieram się na wszystkie budujące  propozycje. Oceniam przekaz treści i zdjęcia, gdyż pasja – to silny fundament dla kreatywności i 100.000 dobrych wrażeń.

A „Fonia contentu” – wtedy skocznie  gra!

Przejdź do góry strony