Od słów – do autorskiej książki? Przy poduszce.

Od słów – do autorskiej książki? Przy poduszce.

Zapisane na kartkach!

Twórca to osoba wielostronna – aktywna na terenie danej miejscowości, dlatego w tym schemacie: uaktywniam się przy opisach produktów, artykułach, postach, ale również i książkach. Okazuje się, że nowoczesność wymusza inne trendy, które - w dobie social mediów - wpływają na jakość woluminów. Pojawiają się, bowiem publikacje przygotowane z sms-ów – listów, elektroniki – z minimalistycznymi wypowiedziami. W tym zakresie ostatnia publikacja dotyczy zatem takiej zabawy – 1 zdaniowej i 1 wierszowej. Bo....Uważam, że dobry sen z głową przy poduszce to podstawa do czytania – mądrości życiowych. Dlatego oferuję 1 stwierdzenie – na 1 wieczór – jako alternatywę dla FB i IG. 

Dzieła z szybkiego zapisu!

Dobra komunikacja polega na przekazie treści, z sensem wartym mini – myślenia. Strategia takich publikacji zachęca, więc do natychmiastowego kontaktu, czytania i wyciągania wniosków. W takim tle rękodzieło z zakładkami stanowi, wówczas pole do artystycznego popisu, ponieważ przez literki przenosi Cię do danego zagadnienia.

Słowa i odnośniki!

Czy to one budują nastrój, klimat i początek podróży po zakamarkach osobistych marzeń? Chyba - tak. Czytanie to czynność wykonywana przed snem, przy świetle zapalonej lampki, w ciepłej pościeli i z książką w tle Dlatego rozwój osobisty wiąże się z tekstami, które – uczą, bawią, przynoszą korzyści, ale i ewoluują. Świat stawia wszystko na natychmiastowe przekazy, które dostarczają informacji. I właśnie w takim stylu powstaje książka z …

Jako autor woluminu – czyli m.in. twórca cyfrowy – zapisuję słowa do tego wydania, gdyż to one pozostają w sercu na zawsze.

„Dzień - wieczór - do poduszki” - Sylwii Skroś

Przejdź do góry strony