Pióro i twórczość muzy…w zapisie wyrazów i siebie.

Pióro i twórczość muzy…w zapisie wyrazów i siebie.

W Warszawie i Lęborku!

O ile podróżujesz i nosisz w sobie bagaż doznań oraz cennych informacji, o tyle Twój pokładowy komputer, czyli „mózg”, wskakuje na właściwe ścieżki. Wizja na siebie, pomysł na biznes i dar kreacji zadań,  to wielkie czynniki wymuszające kolejny etap licznych zmian. W copywrtingu dochodzi, bowiem do koordynacji wszystkich założeń , z kontrolką o licznych projektach.

Podzielność uwagi i dar zarządzania zdjęciami oraz tekstami:

- stale rozmyślam, że ten moment, to miejsce wykorzystam do….

- stale wyobrażam sobie temat do nowego wpisu, bo….

- stale zatrzymuję zdjęcia, gdy uważam, że….

- na tym polega copywriting, który w ujęciu marzeń góruje nad wyciszeniem i stagnacją.

Ruch i pole do działania, u osób tworzących treści  -  wkradają się do codziennego życia, dlatego sposób oceny rzeczywistości i całego świata, to dar….samo zapisanie myśli – stanowi więc  tylko cenny dodatek do całości.

W Lęborku!

W copywirtingu liczy się cichy kąt – miejsce do pracy zdalnej. Na uwagę zasługuje romantyczny Park, zapach drzew, kolor liści, ale i kawiarnia, hotel, ławka, centrum miasta, pociąg pendolino do Wa-wy, intercity do Lęborka, gdy….masz dobry plan na siebie.

W odwadze!

Życie daje tyle ile sobie wymarzysz, ale działanie to krok do celu. Dlatego dość często podjadam godziny i minuty, wyłapuję z nich to, co najpiękniejsze, gdyż  wierzę w ścieżkę….drogę….relazację…a potem dzieją się cuda….1 motyw dogania 2.

W pracy!

Posiadam w sobie siłę samorealizacji, dążenia do celu, ale bardzo często organizuję kreatywny dzień i noc….nie pozostawiam wszystkiego na luzie, tylko z konkretami. Wiem, że zapał i energia – to czynniki budujące przyszłość. Wiem, że pomysł i kreacja – to czynniki wspomagające zapisywanie treści.

W ujęciu marki!

Buduję siebie, w słowach, ubraniach i publikacjach, ponieważ to mój boski plan na resztę życia. Popijam kawę, oddycham świeżym powietrzem w parku, podróżuję, ale zawsze z notatnikiem i aparatem fotograficznym.

Mam dla klientów – innowacje.

 

Przejdź do góry strony