Pióro zatrzymane na łonie natury? To znaki XXI wieku!

Pióro zatrzymane na łonie natury? To znaki XXI wieku!

W Lęborku!

Zalety i wady pracy zdalnej udowadniają, że część obowiązków wykonuję w plenerze: na trawie, przy drewnianym stole w ogrodzie, w hotelu, w autobusie, w domu. Okazuje się, że pandemia przenika do ogólnych zasad copywritingu, ponieważ zahacza o inne wymogi czasowe. Teraz – w dobie laptopów i telefonów komórkowych – świat oczekuje dynamiki, profesjonalizmu i szybkości ruchów wartych każdej klawiatury. Nowe technologie – stawiają, bowiem na zadaniowość, ale także podmianę aktywności na bardziej zdalną. A kiedy w opcjach social mediów kontakt nawiązujesz w ciągu 1 sekundy – innowacyjny wymiar uzgodnień nabiera zupełnie dobrego charakteru.

Czas i miejsce!

W pracy zdalnej liczy się podłączenie do Internetu, dlatego tylko 1 z czynników umożliwia publikacje. Niektóre z firm - nawet po pandemii  - przechodzą czyściwo na taki charakter. Okazuje się, że w domu – w ciszy, w prywatnym środowisku – przy gorącej kawie i smacznym posiłku – pracownicy wykonują zadania sieciowe z jeszcze większą precyzją i wielkim oddaniem. Dlatego XXI - i koronawirus – to nowoczesne formy pracy. Technologie otwierają drzwi na liczne szkolenia: które teraz odbywają się wirtualnie. Plusem takich założeń pozostaje: oszczędność czasu spowodowana brakiem podróży, biletów, diet, ale przede wszystkim łączność z osobami  z terenu całej Polski.

Pióra na trawie!

Efekt końcowy – pojawia się na zielonej trawie, pachnie stokrotkami i ziarnami ciemnej kawy. A dynamika połączeń i zasięgów wróży kolejny krok do załączania materiałów.

Rozmowy:

- obieg informacji wymusza dyskusje – o markach, planach, założeniach i tym, co pokazuje się w sieci.

Dlatego…

Fonia gra:

 - gdy czas, miejsce i ludzie – współgrają na 1 wielkiej fali – Tele - konferencji, marketingu, przedsiębiorczości i copywritingu.

Szkolenia:

- o których zawsze marzę odbywają się w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu - podnoszą, więc internetowo poziom wiedzy w ekspresowym tempie, gdyż wykładowcy zachęcają do nauki o podłożu telekomunikacyjnym.

O ile i Ty planujesz współpracę:

- zadzwoń – 505 060 972.

Przejdź do góry strony