Poznaj zalety copywritingu na trawie!

Poznaj zalety copywritingu na trawie!
Poznaj zalety copywritingu na trawie!
Poznaj zalety copywritingu na trawie!
Poznaj zalety copywritingu na trawie!

W naturalnych warunkach!

Dobry copywriter docenia warunki pogodowe. A copywriting to - umiejętność tworzenia teksów zarówno w domu, jak i na łonie matki natury, czy w pobliskiej kawiarni. Wolny zawód, szybkość napływających myśli – to schemat podpierany  dziennikarskimi ścieżkami, jednak samodzielne przygotowanie każdego artykułu wymaga lekkiego zakotwiczania laptopa. Pracuję więc  tam, gdzie przebywam. Obecnie do modnego terytorium strategicznego zaliczam więc ogród. Upalne powietrze, szklanka wody mineralnej, bliskość kuchni i świeżych owoców, to doskonała przestrzeń dla twórczości. Oto – to wszystko, co mieszka  przez moment w głowie – wpada do Worda.

Naturalnie – kiedy mam czas!

Tworzenie postów i tekstów wymaga czasu. W copywritingu pracuję zatem wtedy, gdy mam na to ochotę. Co sprzyja kreatywnemu podejściu do pisania?

- park,

- zieloność drzew,

- spokój,

- zapach lasu,

- wygoda,

- swojskość.

W kawiarni!

Większość osób pracujących w ten sposób zaszywa się w domu przy stole, biurku, bądź barku. Bardziej wybredni udają się -  dla wyszukanego -  towarzystwa do kawiarni.  Poza samotnością  pisarską  liczy się, przecież także obecność innych osób. W większości przypadków do głosu dochodzi jednak – element wewnętrznego wyciszenia i „pozbierania” myśli. Po co komu kawiarnia? Chyba dla odskoczni i do mądrych celów  poszukiwania nowych pomysłów.

Cenna umiejętność!

Copywriter pracuje w każdych warunkach bytowych. Dostosowuje się do nich. Czerpie satysfakcję z tekstów i wykonanych zdjęć. Wierzy w cel. Ufa w intuicję. Buduje ścieżkę dostępu dla czytelników. Dociera tam, gdzie nikt inny się nie wybiera. Uparcie dąży do celu. Wklepuje literki. Czyta książki i gazety. Rozwija pasje. Fotografuje. Kocha  …..alfabet.

Notuje  pomysły!

Nie porusza się bez notatnika….bo……

 

Przejdź do góry strony