Propozycje – jak wykreowanie ubrań! To fascynujące!

Propozycje – jak wykreowanie  ubrań! To fascynujące!

W copywritingu!

Mój copywriting opiera się na licznych propozycjach. Tych większych i mniejszych, ale to one zmuszają mnie do dokonania wyboru  nowej kreacji. Imprezy masowe – pochłaniają od  3 - do 6 h,  także sprawiają, że uczestniczę w czymś wyjątkowym, co podnosi jakość kultury. Lubię zatem ławkę, na której zasiadam z fotoreporterami, kontakty z innymi osobami oraz ten wyjątkowy moment, gdy zaszywam się w zaciszu domowym i tworzę treści. One uciekają od wszelkich norm i przewidywalności, one dotykają ludzkich dusz, odczuć, zmysłów, zapachów i świateł. A to szuka innowacyjnego spojrzenia i uchwytności elementów mniej widocznych, za to uczących szczerości i wrażliwości.  

Dobór każdego  tematu!

Dobieram tematy do konkretnego wydarzenia, a także nici, guziki, materiały, oświetlenia i ludzkie zachowania. To wszystko tworzy, bowiem  nową kreację do świata copy. 1 – inna od wszystkich. 1- z kolorową nutką art. 1 – na 1000000.

Dlaczego przyjmuję propozycje?

Przebywam w otoczeniu, które zna moje osobiste pasje. Wspólnie z tymi osobami współtworzę różne wydarzenia kulturalne. Otrzymuję więc liczne propozycje. Wybieram z nich najlepsze. Podróżuję po świecie, mieście, kawiarniach, ludzkich domach.

Jak się odnoszę do zasad marketingu sieciowego?

Wszystkie treści na tym blogu wnoszą nutkę osobistych przemyśleń, gdyż zdecydowanie  odcinam się od budowania 100 – artykułu z tematu powielanego  w marketingu. Takich stron poznaję z 10000. Jednak  w projekcie do  autorskiego artykułu stosuję wszystkie zasady wyniesione z kierunku, który formuje ze mnie copywritera. Dlatego w tej przestrzeni pozostaję sobą.   

W mieście!

Przemieszczam się  po licznych instytucjach, kościołach i szkołach. W czasie wolnym po krajach, które zmuszają mnie do celowej izolacji od rocznego trybu życia. Kontaktuję się z osobami prywatnymi i całymi Zespołami ludzi. Przesyłam do nich szczere uśmiechy, miłe słowa, a także zatrzymuję ich sylwetki na licznych zdjęciach.  

Mój kalendarz!

  Zapisuję daty, godziny i imprezy. A już teraz kalendarz zakreśla nowe ramy do życia kulturalnego. Dlatego ten styl  - pełen dynamizmu -  uwielbiam najbardziej. Osiągam  swój cel przez 20 lat działań społecznych.  To moja marka i  sposób na codzienne życie.

Przejdź do góry strony