Przybliż własną markę. Czas ucieka.

Przybliż własną markę. Czas ucieka.

Niezależność, a  grupowość!

Występuję jako osoba niezależna, czyli copywriter -  freelancer. Dość indywidualnie podchodzę do każdego nowego zadania. Lubię – wykonywać projekty – „po swojemu”. To oczywiście wymaga nutki zaufania, ale, po 20 latach pracy na różnych płaszczyznach, dość szybko osiągam kompromisy. Copywriter – to przede wszystkim wolny strzelec, dlatego pracuję  w domu. Łączę równocześnie odmienne  zlecenia, a także zastanawiam się nad ponętnymi  publikacjami. Ten nowy zawód, powiązany z przekazami sieciowymi, pozwala zarządzać artykułami z każdego miejsca na świecie. 

1 dla wszystkich!

***

Samodzielność to doskonała motywacja do spędzania czasu wolnego na czymś kreatywnym. To zmuszanie się do kontrolowania zagadnień, wymyślania całej otoczki tematycznej, dzielenia się pomysłami.

***

Tworząc teksty pamiętam, że głównym zagadnieniem, do zbudowania profesjonalnej marki, pozostaje utrzymywanie kontaktów z całymi  grupami i poszczególnymi jednostkami. Taka praca łączy  więc jedną osobę z: 50, 700 – innymi. Satysfakcja z efektów końcowych wprawia w ruch koła maszyny, która zatrzymuje się na poszczególnych stacjach:

- zbiorowości szkolnej, Zespole Pieśni i Tańca Ziemia Lęborska, Stowarzyszeniach i firmach.

Wolność dodaje odwagi!

Jako copywriter należę do silnych i wrażliwych osobowości. Posiadam spory dystans do wykonywanej pracy. Lubię niezależność, a także rozmowy marketingowe, które, przy odrobinie smacznej kawy, pozwalają podejmować trafne decyzje. Przestrzeń , w której się poruszam wymaga poczucia wolności i ta opcja zadowala mnie w 100%.

***

Wolność wyzwala twórczość. Wolność – to idealne  podłoże do pisania tekstów.

***

Szybkość powstawania artykułów!

Copywriting wymaga zwinności kameleona. Jeden tekst powstaje natychmiast, inny wymaga odrobiny czasu. I właśnie, dlatego spajam  kreatywność w doskonałe pomysły, które, przy psychologicznym spojrzeniu na treści,  budują novum, czyli  - markę.

Zaufanie i  wiara w potencjał!

***

 Copywriter- to osoba godna zaufania. To osoba, która szybko analizuje wszystkie za i przeciw. To osoba strateg. To osoba kreatywna. To osoba wyrozumiała. To życiowy  doradca.

***

Oceniając zlecenie wkraczam zatem w ulepszenie treści, uproszczenie przekazu, trafność słów kluczowych.

Bo wtedy muzyka dobrze gra…  

Zadzwoń do mnie i skorzystaj z usług  copywritingu – 505 060 972

Napisz – sskros [AT] gmail [DOT] com

 

 

Przejdź do góry strony