Scenariusz ubrany w słowa? Po 1 – pomysł. Po 2 – promocja.

Scenariusz ubrany w słowa? Po 1 – pomysł. Po 2 – promocja.

W umyśle twórcy!

Na początku stworzenia świata pojawia się Raj – a w projekcie dobry pomysł. Dlatego – decydujący głos dla młodzieży ubieram w scenariusz, który obfituje w:

- zdjęcia, treści, muzykę i filmy.

Wiedza z zakresu copywritingu współgra wówczas z tym, co zapisuję w elektronice. A książka – 1 na 1000000 – wywołuje motywację do uruchomienia scenicznego Bookcrossingu. W każdym z tych pojęć – to wyrazy i zdania – budują nostalgiczny klimat, ponieważ nakręcają spiralę pozytywnych wrażeń. A czas – niesie, wtedy przykłady na inne - lepsze - życie, z odpowiedziami JP 2 – przygotowanymi dla energicznych nastolatków.

Dlaczego słowa tańczą?

Podczas koncertu - ludzkie ciała kołyszą się rytmicznie do tego, co oferuje Zespół. Podczas prezentacji słów – ludzki umysł tworzy stop – klatki, które wykorzystuje w wyznaczonym momencie.

Człowiek – jako jednostka społeczna – tańczy – dotyka danego podłoża, włącza światełko w telefonie komórkowym, układa się do zaproponowanych dźwięków – i buduje silny fundament.

A wrażenia i złote myśli – zakotwiczają się w głowie, jako określone znaki.

Wolność wyboru!

Forum podaje na tacy zapowiedziany temat – ale pozostawia otwarte drzwi do emocji, życiowych  decyzji, rodzinnych przemyśleń, ścieżek prowadzących do katakumb, przesłań, mądrości i wspomnień wyniesionych do „góry”.

Kartki z refleksami – to markowa wizja pozytywnego świata.

Forum – to idealizm i Arkadia.

Kino – to przestrzeń, dobra do aktywnego udziału w koncercie.

Ludzie – to sylwetki warte szczególnej uwagi.

Słowa – to zapiski złotych myśli, które krążą następnie  w domu.

Wiara – przykłada, więc sensowne odważniki do osobistych doświadczeń życiowych.

Forum Młodych – Menadżerowie Pana – 2021.

Przejdź do góry strony