Tworzę artykuły z zakresu aranżacji wnętrz? To dekoracyjne!

Tworzę artykuły z zakresu aranżacji wnętrz? To dekoracyjne!

W sieci!

Słowa – to tzw. szybkie przekaźniki treści, które wzbogacam zdjęciami. Ale w ujęciu sztuki dekoracyjnej, przy aranżacji wnętrz, liczą się m.in. obrazy i pokłady gustownego przygotowania danego pomieszczenia. Dlatego nowoczesne trendy wnikają w salony, kuchnie, pokoiki młodzieżowe, a na końcu urozmaicają wolne przestrzenie z wymownym stylem określonego dzieła sztuki. W pojęciu designu prezentują się zatem  różne style:

-  od staroci -  po te współczesne. Ale w dobie social mediów panuje także moda na tzw. szybkie mixy – podpierane kolorystycznym połączeniem wszelkiej różnorodności.

Treści na zamówienie!

Jako dusza o zabarwianiu artystycznym projektuję treści inspirujące do prac wnętrzarskich, które inspirują do przeprowadzenia remontów, zmiany dekoracji, a także badania zjawisk na rynku z wyszukanymi meblami. Sztuka ułożenia słów otwiera zatem publiczne dyskusje na nowinki architekta wnętrz, który dość odważnie bawi się kolorami, obrazami, kapami, dzbanami i materiałami. Wyczucie stylu pasującego do domowników, to  wielka operacja strategiczna, podporządkowana pod tryb życia,  pasje, zajęcia domowe i  pracę.

Treści na bieżąco!

Zgodnie z panującą modą wyszukuję prawdziwe perełki aranżacyjne, z formą ich prezentacji w określonym wnętrzu. Dlatego na początku współpracy buduję szkielet z odpowiednimi epokami, stylami i rekwizytami, a na końcu ubarwiam to elementami dekoracyjnymi.

Treści i podróż w czasie!

Zdania pełne mocy wnikają zatem do kilku tysięcy użytkowników sieci, inspirują ich do zmian, podpowiadają wówczas ciekawe rozwiązania, ale także przedstawiają najnowsze trendy pełne niecodziennych inspiracji i  łatwych sposobów na odświeżenie danego pomieszczenia.

A sztuka – to wówczas już tylko „kropka nad i”.

A sztuka  - to inny punkt patrzenia na dom, firmę, zakład pracy.

A sztuka  - to coś nowego, coś starego – w 1 ujęciu wnikliwej aranżacji.

Dlatego….

Fonia gra – 505 060 972

 

 

 

 

Przejdź do góry strony