1 zdanie, ale z przesłaniem? To motywuje do życia.

1 zdanie, ale z przesłaniem? To motywuje do życia.

W sieci!

Zapraszam Cię na fb – Fonia Contentu, gdzie pod koniec dnia złączam po 3 - 4 zdania  - z cennymi motywami do aktywności życiowej. Ten nowy wymiar słów – wnika, bowiem do telefonów komórkowych, zatrzymuje umysł przy logicznych przemyśleniach i buduje nowy kształt twórczego spojrzenia. Dlatego dbam o dobre przesłania, z motywatorami:

-  do pracy nad sobą, ale i przykładami  osobistej przestrzeni nacechowanej  literackimi nowinkami - pełnymi dobrych  wieści.

Co dają zdania?

Podczas przymiarek do snu – czytanie słów wzmacnia jakość relaksu, potęguje wiedzę o lekkich i przyjemnych trendach w copywriterskim piśmiennictwie. Pasja publikowania w sieci przeradza się zatem  w innowacyjny potencjał – z nutką świeżego spojrzenia na siebie i wiarą w wyznaczony  cel.

Dlaczego warto oddać duszę za treści?

Słowa – tylko tyle, aż tyle?

Pomyśl.

Świat opiera się na listach, dokumentach, pismach i załącznikach. Niesie w określone pola nowe wytyczne, drogowskazy, normy i polecenia. A człowiek, jako jednostka społeczna – pokonuje kolejne progi i stawia wszystko na osobistą edukację. Wierzy w sens. Daje sygnały do przetwarzania informacji. Czy w takim obliczu nowoczesnego funkcjonowania twórca – to mentor /ka? Czy mądrość ukrywa się za ludzkim  potencjałem? Czy czas – sprzyja marzeniom?

10 znaków ? – a 1 odpowiedź – oczywiście, że tak.

Fonia gra – 505 060 972, gdy pokazujesz cele, wizje, kierunki.

A copywriting wyłożony na tacy, scala różne społeczności.

3 zasady współpracy:

  1. Czytanie.
  2. Podłączanie się do fb.
  3. Wyciąganie wniosków.

Bo zatrzymane znaki niosą pozytywną moc, siłę i koordynację całością.

 

Przejdź do góry strony