3 kroki od copy do rozwoju osobistego?

3 kroki od copy do rozwoju osobistego?

Kontakty z Firmami!

Środowisko copywirterskie – to osoby powiązane z IT, które spotykają się na różnych szkoleniach. Sporo emocji dostarcza więc odnoszenie się do mediów, linków, grafik i zadań. Rynek wymusza bowiem kolejne etapy wtajemniczenia, które przy pomocy laptopa i telefonu komórkowego – przenoszą potencjał ludzki na sztuczne e – przekaźniki. Ale rozmowa z osobą budującą karierę, analizującą: posiadane wykształcenie, możliwości rozwoju osobistego, konkretne konsultacje z ekspertami, to dla mnie coś nowego i cennego. Otwieram zatem drzwi na świat przepełniony nowoczesnością, z domieszką elektronicznego klimatu, wymianą poglądów i bazą bogatego doświadczenia.  

Innowacje i sieć!

Dyskusja z ekspertami, to przekserowanie myślenia na najnowsze profesje. Przyznaje się, że o większości z nich dowiaduję się z kontaktów w Warszawie. Rynek w stolicy pokazuje ciekawe kombinacje techniczne, nowe zawody, zapotrzebowanie na pracowników. W ujęciu copywritingu rozszerza wiedzę i umiejętności. A informacje tworzą wówczas  płaszczyznę do zastanowienia się nad realizacją pokazowych ofert. Pomysłowy  trend  prezentuje wąskie specjalizacje, które napędzają klientów.  Dlatego – czytam wszystkie propozycje i patrzę na rozwój sztuki docierania do konkretnych firm.

Czy rozmowy z Creatorami zmieniają poglądy?

Dyskusje wnoszą nową wiedzę, dlatego rozbudowują myślenie o copy. Creator - analizuje wykształcenie, pasje i podaje przykłady szybkich przekształceń, które upiększają obecny zawód, bądź poszerzają kompetencje. Creator  - wysyła na maila liczne oferty, z których warto coś wybrać. Creator - kontaktuje się cyklicznie, co kilka tygodni. Creator - analizuje sytuację z innymi doradcami i prezentuje najlepsze opcje.  

Teksty i oferty – przygotowane na wysokim poziomie, to odpowiedzi na podstawowe pytania. Nowoczesne podejście do nauki gwarantuje płaszczyzny WWW, lekcje on –line, dostęp do informacji 24/h, osobiste konsultacje z wykładowcami. Liczy się jednak pokrewieństwo tematyczne z wybranymi zainteresowaniami.

Cieszę się, że moja skromna osoba – pojawia się na takiej liście analiz, bo współpraca i motywacja do pracy  nad dalszym rozwojem, to podstawa.

Przejdź do góry strony