Copywriting, a zarządzanie projektami? To mądre kroki!

Copywriting, a zarządzanie projektami? To mądre kroki!

W słowach!

Posiadam 24 - letnie doświadczenie w zarządzaniu lęborskimi projektami. Pomysły na ich realizację wprawiam w konkretne czyny i następnie dość sprawnie buduję dobrą markę do – innowacyjnych konkursów plastycznych, dla każdego - Forum Młodych odbywającego się w kinie LCK Fregata, licznych imprez masowych dotyczących Kaszub i promocji regionu, a przy okazji współpracuję z przedstawicielami Urzędów oraz lokalnej prasy. Wspólnie z nauczycielami pobliskich placówek oświatowych otwieram nowe karty do wystąpień publicznych, zarówno odbywających się na dużej scenie albo w klimatycznym kościele, a to dość znacząco wpływa na odbiór wszystkich przygotowanych treści. Dlatego takie strategie dotyczące projektów dość szybko opisuję, bowiem w sieci liczą się pewne wykształcone wzorce oświatowe .

Zadania i reklamy!

Większość miejskich i powiatowych zadań – podpieram graficznie i literacko, gdyż wierzę w potęgę wszystkich słów, które - przy pomocy urządzeń elektronicznych - trafiają do każdego domu. Ułożone cele, formy prezentacji, opisy końcowe i podsumowania aktywności, to połączenia twórczości z elementami zarządzania danymi projektami.

Dlaczego wartością zasadniczą okazują się słowa?

  1. To one docierają do anonimowych użytkowników sieci.
  2. To one pokazują inną stronę wydarzenia kulturalnego.
  3. To one obrazują i relacjonują całe spotkania.
  4. To one pozostają w Internecie przez 10 lat.
  5. To one ukazują ludzkie talenty.

Popularyzacja imprez!

W XXI wieku liczą się szybkie i treściwe informacje. A płynność poruszania się w „necie” wróży wówczas dobre zasięgi. Bo skuteczny copywriting, ukazany w pojęciu każdego projektu, to  główny trzon dla realizacji pozytywnych celów.

Imprezy masowe w zasięgu dłoni:

- konkurs plastyczny na Lęborską Maskę Jasełkową,

- Pomorski Przegląd Kaszubskich Kolęd i Pastorałek, z Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku,

- Forum Młodych w kinie LCK Fregata,

- Miejski Przegląd Jasełek w kinie LCK Fregata,

- imprezy stowarzyszeniowe w Lęborku,

- imprezy kameralne w salkach,

itd.

Przejdź do góry strony