I kiedy liczy się sieć kontaktów biznesowych? Promocja usług!

I kiedy liczy się sieć kontaktów biznesowych? Promocja usług!

W Kraju!

O ile w Lęborku nie trzeba się przedstawiać, gdyż wszyscy się dobrze znamy i kojarzymy z jakości usług oraz przedsięwzięć, o tyle w przypadku klientów z Polski sytuacja przedstawia się już inaczej. Spotykam się prośbą o  podanie wykazu aktywności, osób, które ją poświadczą oraz realizacji różnych zadań. Dlatego budowa szkieletu biznesowego, na początku tej ścieżki,  sprzyja ukazaniu całego dorobku oraz publikacji w sieci. W przypadku dziennikarstwa, organizacji imprez, konkursów – odsyłam wszystkich do linków i artykułów, startuję bowiem z pokaźną listą zrealizowanych form kulturalnych.

Czy gromadzę osiągnięcia?

Przeważnie nie mam na to czasu, dlatego wydaję książki. Układam ich potencjał na regale i wracam do nich 1 w roku. Czas wyznacza już odcinek – przeszło 20 lat – licznych starań. Odkrywam więc copywriting, jako pokłosie wszystkiego, co do tej pory działo się w pracy dziennikarskiej i blogowej, gdyż wierzę w siłę przebicia i realizację osobistych marzeń.

Praca dla Klientów!

- To dobra forma dla kreatywnego podejścia do życia.

- To skuteczna reklama pokazana w innych firmach.

- To nowe zagadnienia, ale bardzo powiązane tematycznie z pasjami copy.

- To świat euforycznego podboju sieci.

- To unikalność pracy dla….każdego szefa.

Grupa docelowa!

O ile Firma posiada już ukształtowaną ilość klientów, wówczas wkraczam w zasoby Internetu i pokazuję inny wymiar określonego świata. Badam klimat. Patrzę. Obserwuję. Doceniam. Spotykam się z życzliwym podejściem do marki. Wzbudzam nowe pokłady powiązań tematycznych. Docieram do nowoczesności.

Stawiam wszystko na innowację!

Nowe doświadczenie, to impuls do dalszych kroków. Ludzie przekazują sobie opinie, pochwały, zalety, polecają fachowców, gdyż tworzą  1 wspólnotę o konkretnych potrzebach i  zamiłowaniach do promocji własnych usług. Kierują się operatywnością oraz lekkością pióra, w miłej i przyjaznej grafice.

Dlatego…wybierz copy  – 505 060 972

Przejdź do góry strony