Im częściej podróżujesz, tym więcej podziwiasz?

Im częściej podróżujesz, tym więcej podziwiasz?

Pisarz. Copy. Twórca.

Za szybami rozpędzonego pociągu znikają małe pudełka od zapałek. To domy, firmy, potężne zakłady pracy. Tylko krople zimowego deszczu mieszają się z kolorem jasnego śniegu, który prześlizguje się po prześwitującej szybie. To czas osobistych rozmyślań. To strefa celowego wyciszenia. Bo dusza romantyczki dostrzega teraz zapiski w notatniku i magię tej wyjątkowej chwili. Dążę więc do 1 celu, który  - na wyciągnięcie dłoni - przypomina smak porannej – kremowej -  kawy, wyśmienitą piankę z mleka i małą kosteczkę czekolady. Zastygam. Wiem, że myśli, to wolna przestrzeń, z mocą burzliwych literek, tańcem słów, kołataniem zdań. Znam bowiem jakość tekstów, które prowadzą ogniste  tłumy. Czytam w myślach różnych osób. Wiruję w necie. Dlatego w 1 sekundzie wchodzę w skórę kameleona. I kiedy unoszę marzenia do sufitu pociągu, to z wiarą w 1h na km. Zasypiam. Nagle dźwięki potężnych kół przypominają wielki pisk opon. To maszyna – pełna metalu – gwałtowanie hamuje. Patrzę więc przez okno. Maluję kubek na mroźnej szybie i wyobrażam sobie kawiarnię. To w niej – przy wysokim barku – tworzę. Buduję dobrą stronę sieci. Gimnastykuję umysł. Wkraczam w pole zasięgu. Zamykam wszystkie ważne sprawy. Otwieram zeszyt. A po chwili przeciągam się na siedzeniu. Podłączam Wi-Fi. Podróżuję.    

Oda do kawy….

1 mała porcelanowa filiżanka , a tyle pomysłów do wspólnej rozmowy? Dlatego zapraszam Cię do spędzenia ze mną 10 minut na czytaniu tekstów. 1 mała zmiana pogody, a tak spora ilość czasu na pasje. 1 mała WWW, a tak znacząca rola w społeczeństwie. To copywiritng. To wartość ludzkiego umysłu. To strefa przyciągania do biznesu.

Życie – to labirynt!

Idę przed siebie do parku, który  - w pelerynie śniegu - przypomina obecnie Syberię. W małym kąciku zapalam ledowe światła, włączam laptopa, tworzę. Maluję obrazy pełne  słów, wydarzeń, listów, postów, artykułów, ponieważ dążę do…miejsca – czasu – przestrzeni – pełnych wolności. A w labiryncie marzeń wkraczam w różne zawiłe ścieżki.

Za szybami pociągu trwa inna magia wspomnień…czas przenosi siłę umysłu na małą elektronikę.

Za szybami pociągu  nawet mnie oglądasz, gdy…

Za szybami pociągu, dyskutujesz o…

Za szybami pociągu – tylko – Ja i Ty – w drodze do….

 - wybrania  - 505 060 972

Przejdź do góry strony