Jak kociak przeobraża się w Bizneswoman?

Jak kociak przeobraża się w  Bizneswoman?

Rozwój umiejętności!

Wkraczając w świat biznesu warto posiadać lekkie doświadczenie organizacyjne, czyli już wcześniej sprawdzać się w  wielozadaniowości. Biznes  - strefa dla osób odważnych, kreatywnych, samodokształcających się, a także z bagażem mądrych życiowych przedsięwzięć.  

Praca z ludźmi!

Od przeszło 20 lat współpracuję w mieście z różnymi Stowarzyszeniami, organizacjami, zbiorowościami ( dzieci, młodzieży, dorosłych, Zespołów), grupami na facebooku i użytkownikami sieci. Moje osobiste refleksje zamyka zawsze wspaniała satysfakcja z większego zadania, które w formie:

- plastycznej, muzycznej, imprezowej  - stwarza  pole dla kreowania wizerunku  zasobów ludzkich.

W tym gronie spotkam się z życzliwością, serdecznością, pomocnymi wskazówkami bardziej doświadczonych osób: Vipów, społeczników, ale również otrzymuję klucz do zamka, aby już za progiem  budynku, oceniać   gości, badać  ich wrażenia  i  opisywać wszystko  na – WWW.  

Życzliwe nastawienie!

Spore znaczenie odciska na świadomości podejście do każdego człowieka, bo strefa kontaktów osobistych – to motywacja. Gdy widzę  szacunek, uśmiech,  mądre pytania dzieci,  znanych fotoreporterów, czy ludzi z mediów – wiem, że uczestniczę w czymś wielkim. Historia miasta buduje, bowiem fundament dla kreatywności. W takich warunkach otwieram serce, możliwości intelektualne i wierzę, że czas, który na to wszystko poświęcam, wzbogaca moją artystyczną duszę.

Od kociaka do Bizneswoman!

Zarządzanie treściami – to w pewnym sensie odwaga copywriterska -  połączona z pomysłowością. O ile przeskakuję  wszystkie mury  i ograniczenia,  a czuję całkowitą wolność – nie ma wtedy  tematów  tabu.

***

Oceniając, bowiem artystę – odbiór dzieła u różnych osób pozostaje inny, ale ono  – nadal -  zajmuje miejsce na wystawie i przyciąga uwagę przechodniów. Warto zatem walczyć  o własne zdanie, zapalać płomień, pokazywać drogę do światła, aby spełniać prywatne marzenia i w przemyślany  sposób wsiadać do pendolino. Bo na każdej Stacji…..czekają podróżni i  ich bagaże.

Przejdź do góry strony