Jak żyć w gąszczu 1000 – słów?

Jak żyć w gąszczu 1000 – słów?

W copywritingu!

W XXI wieku władzę do tworzenia treści posiadają wszyscy ludzie. Dlatego na studiach z tego zakresu poznaję podział: na manipulatorów i profesjonalistów. Czy fałszywe zdania – to prawda? Czy manipulacje słowne – to wyniki zazdrości. Wielość artykułów ukazuje badania rynku, który zasysa różne zagadnienia. Ale tylko mądrość wyboru informacji gwarantuje pogłębianie wiedzy i nutkę obiektywizmu. Spora ilość osób wykorzystuje, bowiem słowa do własnych – małych celów. Powodem takiego zachowania okazują się czynniki socjologiczne: braki w wykształceniu, zdobywanie władzy, niszczenie innych ludzi.

W nauce:

- od kilku lat trwają badania nad fake newsami – czyli treściami wprowadzanymi do sieci tylko w 1 celu. Trudno zatem w ciągu 1 sekundy wyłapać i oddzielić: prawdę oraz fałsz. Walka sporej ilości twórców rozgrywa się, wówczas w postaci postów i artykułów branżowych, ale przyznasz, że i Ty bardzo często wierzysz w różne informacje.

Fake treści – to takie, które nie zawierają prawdy.

Jak pokazują badania przyświeca temu zadaniu tylko 1 cel: „…”.

Dlatego, gdy czytasz artykuły w myślach dodajesz – przecież, to fałsz.

W takich okolicznościach – informacja krąży przy osobowości autora tekstu, a odbiorca bada wszystkie społeczne przesłania.

Nowa dziedzina wiedzy:

- wyłania, bowiem osoby doświadczone w budowie marek oraz eliminuje wszelkie manipulacje.

Co spotyka celebrytów, osoby publiczne:

- krzywdzące treści, do których bardzo często odnoszą się na osobistych profilach społecznościowych i następnie obalają ich zawartość.

Jak zatem żyć w gąszczu 1000 –  słów?

Tylko:

- rozważnie, mądrze, z dystansem, z badaniami rynku, bez ocen, z własnym bagażem doświadczeń, z indywidualnym tokiem myślenia, z wyrażaniem zdań 1 i 2 strony, z charakterem wojownika.

Dlatego – fonia gra – 505 060 972.

 

Przejdź do góry strony