Kiedy nie robisz tego, co wszyscy? Pozostajesz oryginałem!

Kiedy nie robisz tego, co wszyscy? Pozostajesz oryginałem!

W sieci marketingowców!

Copy -  uwielbia unikalność  treści i pomysłowe rozwiązania. Ale mnogość artykułów i powiązania modnych zagadnień produkują tysiące powielaczy od różnych tematów. W pewnym sensie wyścig szczurów trwa. Kto w nim startuje…? Eksperci. Jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o zawodzie copywritera, aż tu nagle buuuummmm. Jeszcze nigdy nikt nie śledził i nie wnikał w marketing, aż tu nagle buuummm. Lokomotywa rusza. Zahacza o kolejne przystanki, czyli specjalistyczne artykuły, aby w ciągu kilku minut wpaść w ciąg powiązań sieciowych.

Poszukiwacze pasjonatów!

Wszystkie reformy, „naprowadzacze”, podpowiedzi  - nie odnoszą się identycznie do określonych miejscowości i ludzi? Dlaczego? Spora ilość czynników zewnętrznych wpływa na kształt ogólnego obrazu w sieci. Kiedy podpowiadasz ekspercki tytuł  - inni ludzie  zamykają oczy, w bliźniaczym  mieście, to samo zadanie skutkuje w 100%. A jednak przy sterach pozostaje ten sam człowiek.

Gust i jego znaczenie!

Piękna strona WWW, unikalne teksty i zdjęcia  - nie odnoszą globalnego sukcesu, ale istnieją dla wybranego grona odbiorów. W dużym mieście szokująca i bezgustowna treść podbija serca milionów osób. Analizując jednak 2 – strony internetowe: pierwsza jest wzorcowa, druga kiczowata. Dlaczego kiczowata podbija świat? W pewnych założeniach marketingowych szczęście decyduje o sukcesie. W opiniach ekspertów – niepoprawne blogi – przyciągają odbiorców, ponieważ liczy się nazwisko, szokujący styl, krzykliwość, a czasami treść.

Popularność: plusy i minusy!

Od kilku lat obserwują mężczyznę – modela, który w Internecie zjednuje miliony fanek. Sukces na Insta, sukces na fb – tylko, że przy okazji wkrada się do jego życia potężny hejt.   Ten okaz modelingu oświadcza, że jest po próbie samobójczej. Sukces – pewnie on się liczy. Ale jego cena ……odbiega od opisów marketingowych.

I właśnie, dlatego na moich stronach wybieram:

-  naturalność, spontaniczność, zwyczajność, bo oryginał obroni się sam.

Wszelkie porady eksperckie zaczynają się od tajników psychologicznego pojmowania świata, potem od odnoszenia sukcesu, a na końcu od bycia człowiekiem.

Wybierz ze mną brak sztuczności, bezpretensjonalność, otwartość.

Bo wtedy muzyka dobrze gra…  

Zadzwoń do mnie i skorzystaj z usług  copywritingu – 505 060 972

Napisz – sskros [AT] gmail [DOT] com

 

Przejdź do góry strony