Mnogość stron w sieci i profili na FB – IG! Teraz w opcji opisu.

Co przynosi pandemia?

W 2022 roku nadchodzi etap przejściowy – od pracy zdalnej – to tej wykonywanej w pomieszczeniach biurowych. W wyniku licznych zawirowań, nowych okoliczności życiowych, innych warunków bytowych – współczesny świat wymusza zmiany copywriterskie. Internet zalewa, bowiem fala stron rękodzielniczych, sklepów, usług i 1000 – pasji. Z 1 strony okazuje się, że dana osoba – posiada z 200 uzdolnień, z 2 strony liczą się nowatorskie sposoby zarabiania pieniędzy. Zarówno aspekty psychologiczne, marketingowe oraz sprzedażowe - wpływają na poziom i charakter konkretnych świadczeń, jednak o sile przebicia się w sieci – decyduje – copywriting i wiedza grupy specjalistów.

Etap 1!

Branding:

- pomysł na profil i rozbudowę marki.

Etap 2!

- doskonałe opisy produktów, wyróżniające określoną firmę na tle konkurencji.

Etap 3!

- systematyczność, zasięg, zakres.

Etap 4!

- klimat wydobywający się z fotografii.

Etap 5!

- reklama.

Dlatego…

Daj zauważyć się przez copywriting, nadaj produktom fascynujące treści, odkryj potencjał opisu – ponieważ tylko, wtedy działasz na zmysły.

***

Wyobraź sobie sytuację, w której 20 firm, z tym samym towarem, startuje w sieci. Klient przegląda każdą z nich, ale tylko przy ujmujących słowach zatrzymuje się na dłużej. Dlatego kluczem do sprzedaży okazują się produkty – ubrane przez copy. Czas scrollowania treści – 2 sekundy. Czas zatrzymania się odbiorcy wpisu – zasługuje, więc na coś wyjątkowego.

Pamiętaj, że…

Profil prowadzony samodzielnie – przynosi  - m.in. 20% zysków.

Profil wyprowadzony przez profesjonalistę – przynosi m.in. 90 % aktywności w koszyku.

Pandemia i powrót do Realu!

Rzeczywistość nabiera innego rozmachu, gdyż zarówno szkolenia, wykłady, osoby publiczne i firmy – wkraczają do wirtualności. Po tych doświadczeniach następuje porównanie:

-  oszczędności czasu, mobilności, kosztów ponoszonych na podróże, łatwości nawiązywania kontaktów, bezpośredniości, szybkich burz mózgów, trafnych decyzji, konsultacji, podpowiedzi fachowców i możliwości koordynowania biznesem z sieci.

W pracy!

Obecność w social mediach – to już podstawa z różnych przyczyn – darmowe kanały komunikacji i promocji zasługują na wyróżnienie. Bo kto obecnie wywiesza plakaty, drukuje, tworzy treści – ten zna wartość zasięgu w Internecie po 10 sekundach od publikacji. A kiedy większość mieszkańców funkcjonuje w e - życiu, wówczas pokaz produktów, to Live, posty i artykuły.

Świat dokonuje zmian – w aspekcie ekonomicznym i marketingowym, gdyż stale i dynamicznie podąża za nowinkami telekomunikacyjnymi. Korzysta, więc z możliwości rozwoju, wiedzy i zasad:

- outbound marketingu,

- inbound  marketingu,

- jako narzędzi wyspecjalizowanych w zarysie prowadzenia świadomego konta w sieci.

Dlatego...

Zadbaj o pokazanie siebie z pozytywnej strony, bo

- fonia gra – 505 060 972.

Mnogość stron w sieci i profili na FB – IG! Teraz w opcji opisu.

Przejdź do góry strony