Odkryj czas wakacji i treści dziennikarskich? To dobre!

Odkryj czas wakacji i treści dziennikarskich? To dobre!

W mieście!

Jako dziennikarka Lęborskich Faktów Młodych – przymierzam się do relacjonowania projektów. Dlatego o tej porze roku czekam na Lęborskie Dni Jakubowe – jarmarki i prezentacje staroci. Upalne lato, czas wolny od innych zajęć – to atuty dla marki wspierającej takie działania, a w odczuciu kobiet i mężczyzn – doświadczanie ogólnej radości z oglądania wybranych stoisk.

Wielość tematów:

- to magia wyrobów, produktów i artystycznych pokazów – tego wszystkiego, co nakręca design, aranżacje wnętrz oraz modę. W pojęciu fashion wielość  zagadnień zahacza, bowiem o dzieła sztuki – od ikon, obrazów, rękodzieła, garncarstwa, po drewniane figurki. Dlatego święto miasta – to czas rozkwitu wszystkich treści, uczta duchowa dla każdego mieszkańca i dziennikarza, a przy okazji motywacja do zatrzymania na jeszcze dłużej fragmentów Lęborka.

Zdjęcia i Live:

- w tych wyjątkowych dniach liczą się aparaty fotograficzne, telefony komórkowe i nowe nagrania.

- zapachy kulinarne, wypieki i ciasta,

- kolory wyrobów,

- pogoda,

- potencjał nowych marek,

A także czas spędzany na ulicy Staromiejskiej.

Impreza masowa – to także inna strona organizacyjna tego przedsięwzięcia, gdyż poszczególne grupy, stowarzyszenia i osoby publiczne – spotykają się na wspólnych naradach, aby pokazać lęborski potencjał.  

Dlatego w lipcu wychodzę w teren, spotykam się z ważnymi osobami w kawiarniach, spaceruję po uliczkach i wykonuję zdjęcia.

Wiem, że ulotność wszystkich chwil – to dodatkowy ładunek – dla pozytywnych emocji, newsów na stronie gazety oraz tego wszystkiego, co e - doświadczasz.

Przygotuj się na LDJ – 2022.  

Przejdź do góry strony