Podróż od słów do artykułów. Cena 2019 roku. Więcej treści w sieci – pętla poznawcza.

Podróż od słów do artykułów. Cena 2019 roku. Więcej treści w sieci – pętla poznawcza.

W medialnej duszy!

Zawsze kiedy myślę wypowiadam skryte marzenia. Wierzę w ich sens. Badam ich siłę przebicia. Rozważam: za i…..co po tym następuje…..Bywa i tak, że płynę na wielkiej fali – spontaniczności. A wszystko, co otrzymuję traktuję wtedy, jako wielki życiowy prezent. Wysyłam w przestrzeń z 1000 słów. One krążą w sieci. Wnikają w strefę  osobistego oddziaływania.

Zmienność lat!

W kulturze internetowej nie ma stabilizacji. Wszystko zmienia się z 1 sekundy na 1 godzinę. Bo technologia, to stałe eksperymenty. To badanie rynku. To uderzanie w warstwy społecznościowe, które pozostają klientami. Zmieniają się więc nośniki informacji. Ludzie logują się w nowych portalach, Instagramach, fb, aby docierać z produktami do określonej grupy docelowej. Pewnie, dlatego nauka, to czynnik dowartościowania treści. To zmienność w czasie. To także podróż do wybranych przestrzeni.

Inność mody!

W sieci słów pojawiają  się różne trendy na: tytuły, nazwy, sposoby prezentacji postów i zdjęć. Widzisz coś nowego i od razu pragniesz zastosować , to także  u siebie. To naturalny odruch. Jednak na tej całej przestrzeni lat – 1 rzecz – trwa zawsze w takiej samej formie. To magiczność wyrazów. I chociaż codziennie układam zdania w odmienny sposób, to literki i ich wartość wróżą osiąganie upragnionego sukcesu.

Bo …działa:

- siła Internetu,

- siła sprzedażowa dla firm,

- siła zapraszania klientów,

- siła dialogu,

- siła tezy, argumentów i założeń sieciowych.

To ma sens.

   

 

 

 

 

 

 

Przejdź do góry strony