Scenariusz to domena copy! Ruch sceniczny w tle!

Scenariusz to domena copy! Ruch sceniczny w tle!

W treściach!

Słowa  - o podłożu literackim -  dotykają kilku stron kartek, które układają się w zgrabną całość. Dlatego w październiku uwielbiam stan narodzin czegoś nowego i oryginalnego, czyli treści do Forum Młodych – Menadżerowie Pana, imprezy masowej która przebiega w kinie LCK Fregata. Z założenia copy – „ nie wchodzę 2 razy do tej samej rzeki”. Wybieram oryginalne zagadnienia i buduję do nich podstawę.

- Wykład,

- Monolog,

- o autorskim podłożu, z pajęczyną powiązań, które obrazują osobowość JP II, a także problemy młodego pokolenia.

W atmosferze dialogu!

Po 1 z Forum rozmawiam z opiekunem młodzieży o wieku młodych osób i wyjaśniam, że główne założenie strategiczne obejmuje prezentację dla najtrudniejszego okresu dojrzewania, gdyż to wtedy rozbudzam  świadomość na wszystkie pozytywne tematy.

W kinie….

Dyskutuję, bawię się, słucham słów, oglądam filmy, bo liczy się potencjał pokazany na większą skalę.

W takim ujęciu marki -  tego chrześcijańskiego przedsięwzięcia -  tworzę teksty, reżyseruję całość, układam program, gdyż wierzę w siłę i moc tego wydarzenia kulturalnego. Potęga sceny, świateł, dodatków, zdjęć na przywitanie, wypowiedzi  aktorów, prezentacji – tworzy klimat przyjazny dla młodych.

Dodatkowo w 2020 roku….

Praca z  młodzieżą w szkole średniej owocuje (podczas lekcji bibliotecznych), przychodzeniem do mnie uczniów, którzy  w 2019 roku uczestniczyli w Forum ( głównie młodzież z terenu Lęborka). To fascynująca reakcja na dyskusję i  propozycję ponownego uczestnictwa….bo – dobro przynosi pozytywne efekty.  

W tematach!

Fascynuję się oryginalną tematyką i podejściem do wystąpień, ale stawiam wszystko na wykłady przeplatane muzyką. Słowa – wnoszą do życiorysów głęboki sens, który procentuje…pokazuje inne kierunki, rozbudza do działań, daje pole do aktywności, a na końcu zastanawia.

A copywriting – to wówczas podstawa.

 

Przejdź do góry strony