Wiem, jak wspierać osoby przedsiębiorcze? Wspólnie osiągniesz więcej.

Wiem, jak wspierać osoby przedsiębiorcze? Wspólnie osiągniesz więcej.

Koszyk zasobów intelektualnych to:

 1. Talent.
 2. Kreatywność.
 3. Potencjał.
 4. Doświadczenie.
 5. Autorytet.

W sieci!

Jako copywriter czytam specjalistyczne książki, stale pogłębiam wiedzę i pasjonuję się 3 tematami: copywritingiem, marketingiem i storytellingiem. Posiadam bagaż różnych doświadczeń – prób, sukcesów, a także pierwszych przymiarek do tekstów. Dlatego w pojęciu zarządzania treściami podpieram się sprawdzonymi technikami, skutecznymi zwrotami oraz plastycznymi odpowiednikami.

W zasobie ludzkim!

Wiedza naukowa, to klucz do przedsiębiorczości, ale także „suche” fakty. Dlatego cieszę się, że inne uwarunkowania odkrywają coś znacznie cenniejszego – czyli talent.

Jak podchodzę do wpisów:

- zarządzam różnymi stronami, gdzie oglądasz prywatne osiągnięcia i możliwości sieciowe, dlatego przy każdej z nich wcielam się w kogoś wyjątkowego. Wybieram kolorystykę zdjęć, dopasowuję słowa, badam reakcje, a także pokazuję naukowe innowacje. W takiej wizualizacji – o ile cenisz wiedzę, wartości specjalistyczne, lubisz wyróżniać się na rynku internetowym, przepadasz za wyzwaniami, stawiasz wszystko na zasób ludzki.

Nowości na rynku!

 1. Blogi.
 2. Strony internetowe.
 3. Konta na fb, IG.
 4. Artykuły.

- to tylko kilka opcji wartych zatrzymania przy sobie potencjalnego czytelnika.

Jako osoba kreatywna badam modę internetową. Przeskakuję po nowościach technologicznych. Uczę się kreatywnych rzeczy. Idę „z duchem czasu”. Eksperymentuję. Promuję ludzi i ich talenty. Znam jakość słów. Stawiam wszystko na markę. Dzielę się wiedzą. Zachęcam do promocji.

Świat bez zacofania to:

 1. Telefony komórkowe.
 2. Laptopy.

Przyszłość świata to:

- postęp technologiczny.

Dlatego – fonia gra – 505 060 972

Przejdź do góry strony