Blog

2 kawy i poetyckie spotkanie w barze

Niedziela, 4 marca 2018

Tom chwycił za gorącą filiżankę z kawą. Zmarszczył czoło. Ugryzł się w wargę. Spojrzał na jadącego za oknem rowerzystę. Podszedł do baru i powiedział: „ Za 5 minut wejdzie do tego lokalu kobieta.”  W wielkim roztargnieniu wyszeptał: „ Poznasz ją po bordowej sukience i tomiku z wierszami.”  – Rozpłakał się. Wyjął  gazetę i pokazał jej artykuł.  – Nigdy nie wyrażał własnych emocji….To jest prawdziwy przełom w Jego myśleniu o ludziach.


Jak „Kuchenne rewolucje”. Widzę dla Ciebie nową przyszłość.

Sobota, 24 lutego 2018

Poprowadzę Twój blog firmowy!

Jedną z podstawowych form promocji i naturalnego kontaktu z firmą jest blog firmowy. Oczywiście główny szkielet naszej WWW – to strona internetowa z wyznaczonym miejscem na osobiste relacje. Strefa – blogów, vlogów – zdobywa tysiące  czytelników  w sieci, ponieważ  wywołuje uczucie bliskości  - z myślami i zainteresowaniami klienta.


Przygoda od komputera do komórki za 1 zł. Wartość z 1997 roku. Szczegóły w artykule. – tekst specjalistyczny pętla poznawcza.

Czwartek, 15 lutego 2018

Jak dążę  do celu?

W momencie, gdy rozpoczynam  karierę copywritera, nikt nie używa tego specjalistycznego  terminu. Na rynek wprowadza się  komputery, a nauczycieli szkoli  z podstaw ich obsługi. Moja przygoda dotyczy jednak pewnej gazety, która powoli zdobywa  rynek internetowy. To dla niej tworzę  bliźniaczy serwis dla młodzieży.  


Ustaw stronę internetową według – SEO

Wtorek, 6 lutego 2018

W mocy kilku słów!

Ustaw stronę internetową według – SEO. Od tego, co wyszukasz w sieci, jak zgłosi  się Twoja nowa WWW - zależy rozwój każdej firmy, promocja osoby prywatnej, a także wyjątkowa  ocena środowiska internetowego. W tym celu zleć zadanie stworzenia - Search Engine Optimization – aby jakość przyciągała także ilość.


Listy przynoszą słowa. One wnikają w nasze myśli.

Poniedziałek, 29 stycznia 2018

Ktoś zapukał do drzwi. W tym samym momencie jacyś znajomi zajęli miejsca przy stoliku w pobliskiej kawiarni. Na końcu miasta samochód zaparkował przy głównej drodze prowadzącej do Warszawy. W Afryce dzieci uczestniczyły w zajęciach szkolnych. W Paryżu turyści wjechali na podświetloną wieżę.

-Tyle się wydarzyło…..ale……

Każdy człowiek opisze taką sytuacje w zupełnie inny sposób.

Dlaczego?

- bo w wyobraźni zwróci uwagę na  wyjątkowe szczegóły.


Od biblioteki do copy – teki

Środa, 17 stycznia 2018

Od pracy do spełnienia!

Moja pasja copywriterska rozpoczęła się w szkole podczas pracy nauczycielskiej. Gdy otrzymałam propozycję tworzenia tekstów do gazety, a następnie założenia jej odpowiednika dla młodzieży  - poczułam, że  jest to idealny strzał w 10. Copywriting – to wstęp do biblioteki, w której pracuję.


Czy wiesz kim jest Influencer ?

Sobota, 13 stycznia 2018

W necie!

Czy wiesz kim jest Influencer?

To kobieta albo mężczyzna. Osoba wpływająca na nasze osobiste opinie i emocje przy pomocy bloga. W jaki sposób dociera ona do kształtowania ludzkiego światopoglądu? Influencer wykorzystuje narzędzia internetowe takie:


Podziękowanie za Gospel Show!

Wtorek, 9 stycznia 2018

PODZIĘKOWANIE

dla

Sylwii Skroś

za przygotowanie pracy z zakresu copywriting-u podczas II Warsztatów Gospel, które odbywają się cyklicznie w Lęborku w ramach Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej....


Jak wręczyć wizytówkę?

Piątek, 5 stycznia 2018

Marketing działa w całym kraju na podobnych zasadach. Liczy się w nim pierwsze wrażenie:

 -  nasz uśmiech, gest powitalny, uścisk dłoni, rozmowa, ale także…..to wszystko, co po nas pozostaje.

 Dbając więc o jakość specjalistycznego wymiaru każdej dyskusji Firma MiroArt zajmuje się przygotowaniem profesjonalnych wizytówek:

- odwiedź jej stronę firmową:

https://www.miroart.pl


Podziękowania od ZPiT ZL.

Wtorek, 2 stycznia 2018

Gorące podziękowania kieruję do Pani Sylwii Skroś za bardzo miłą i owocną współpracę.

 - Za interesujące ujęcia Zespołu Pieśni i Tańca " Ziemia Lęborska" , artykuły przepełnione nutką poezji są nadzwyczaj ciekawe. Dalsza współpraca jest dla nas zaszczytem. DZIĘKUJEMY!

- Kierownik ZPiT ZL – Pani Renata Hopa.


Zapraszam Cię do nowego działu:

Piątek, 29 grudnia 2017

Zapraszam Cię do nowego działu:

- Podziękowania.

http://www.copywriting.lebork.pl/podziekowania/


Sprawdź - Hasła reklamowe – fonia contentu – 2017

Środa, 27 grudnia 2017

Copywriting Ceni Czcionkę .

Fonia Funduje Fundament.

Copywriting jest twórczy.  Copywriting to szablon.

Tylko copywriting. Tylko tekst. Tylko kreatywność.

Copywriting smakuje w każdym szczególe.


Dlaczego w okresie świątecznym producenci stawiają wszystko na skuteczny telemarketing?

Czwartek, 21 grudnia 2017

W telefonie!

Telefon - małe, kieszonkowe, urządzenie, które obecnie zastępuje laptopa. Jego popularność doceniają zarówno dzieci, jak i dorośli. Dostęp do Internetu gwarantuje, bowiem  łatwość  komunikacji, która  nie wymaga nakładów pieniężnych. Takie rozwiązania cenią sobie uczniowie oraz wszyscy pragnący zaoszczędzić prywatne pieniądze. Niektórzy uważają, że komórka – to przekleństwo naszych czasów. Inni chwalą ją za szybkość obiegu informacji i łatwość przekazywania treści.


Zachęcając do poznania copywritingu przygotowałam dla Ciebie pieczątkę.

Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Copywriting –  to świat powiązany z magią słów, które zatrzymujesz przy sobie na zawsze.


Aby zachwycać tłumy, trzeba podróżować do content marketingu. Poznaj szczegóły. – tekst specjalistyczny – pętla poznawcza.

Piątek, 15 grudnia 2017

W laptopach!

Spore grono osób, po ukończonych studiach z zakresu content marketingu, dość trafnie dobiera treści na strony internetowe. Ręka profesjonalisty, odpowiednia wiedza, doświadczenie – podnoszą zawsze  jakość wypowiedzi.

Specjalista zadaje więc pytanie o:

- „dobry” marketing?

 


Jak połknąć syrop z kameleona?

Czwartek, 14 grudnia 2017

Pierwsza  łyżka!

W wirze codzienności, pod koniec każdego dnia, zamykasz  oczy. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że po wysiłku zasługujesz na chwile dobrego relaksu. Marzysz o wewnętrznym wyciszeniu,  dobrej lekturze i  wyciągnięciu wniosków. Specjalistyczne treści z określonych dziedzin  - to zbyt ciężka cegła  do ogólnej konstrukcji. Z pomocą przychodzi – nowy twór, czyli blog. To właśnie  na takiej płaszczyźnie wnikasz w prywatne myśli copywritera, poznajesz jego gust, zainteresowania, styl i rozmyślania marketingowe.Przejdź do góry strony