Blog

Nowe propozycje – nowe widoki na świat!

Poniedziałek, 6 stycznia 2020

Praca zdalna!

Jako  copywriter otrzymuję  liczne propozycje: koncertowe, dotyczące przedsięwzięć, zdalne przez Internet, fotograficzne , a także podróżnicze.


Propozycje – jak wykreowanie ubrań! To fascynujące!

Środa, 1 stycznia 2020

W copywritingu!

Mój copywriting opiera się na licznych propozycjach. Tych większych i mniejszych, ale to one zmuszają mnie do dokonania wyboru  nowej kreacji. Imprezy masowe – pochłaniają od  3 - do 6 h,  także sprawiają, że uczestniczę w czymś wyjątkowym


Copywriting w podróży! Turystyczny styl życia!

Czwartek, 19 grudnia 2019

W doświadczeniu!

Posiadam bogate doświadczenie turystyczne, które przekładam na język:  zmysłowych treści i klimatycznych fotografii. Angażuję się więc w rytm poszczególnych jednostek oraz całych społeczności.


Zaufanie. Dobra relacja. Czytanie w myślach! To ma sens!

Środa, 4 grudnia 2019

W copywritingu!

Twórca treści internetowych, to artysta dobrych słów. On rzeźbi i maluje schematy, które przyciągają czytelników, a potem klientów.


Plan zadań. 7 schematów każdego dnia.

Środa, 27 listopada 2019

W dobrej organizacji!

Już pod koniec dnia ustalam harmonogram zadań na następny dzień.

Sprawdzam kalendarz wydarzeń.

Wybieram miejsca odwiedzin, uczestnictwa w wydarzeniach, spotkaniach.

Planuję trasę dojazdu.


Nowoczesność: 3 sposoby komunikacji!

Wtorek, 19 listopada 2019

W sieci!

Pewien wykładowca przedstawia rolę newslettera. 1 list trafia na pocztę, następnie czeka na przeczytanie. Ale prawdziwa sztuka copywritingu nie mieści się w jego zawartości, tylko w tytule. Przyznaj się, że chwytliwy i szokujący tytuł zmusza Cię do sprawdzenia słów zawartych w mailu.


Dobra Persona? 10 razy ważniejsza od roli marki.

Wtorek, 12 listopada 2019

W  treściach!

Przystępuję do budowy szkieletu artykułu i tworzę e-Personę. Fikcję? Wymysł? Symbol? A raczej „anonimowego człowieka”, który określa wszystkie potencjalne cechy: od wyglądu, koloru skóry, ubrania, po pasje, tryb spędzania czasu wolnego


Kampania LFM - ” Choineczki – jak laleczki”!

Wtorek, 5 listopada 2019

Przy Kaufland!

Jako copy uczestniczę w kampanii dotyczącej świąt Bożego Narodzenia. Promuję treści, filmiki i zdjęcia - dotyczące zielonych drzewek.


Jak zaistnieć w sieci? Bądź aktywny!

Środa, 30 października 2019

Telefon komórkowy!

Kto jeszcze pamięta telefony z tarczami, słuchawkami, potem z wybieranymi szybko numerami i na końcu z komórkami? Świat się zmienia. Szybkie tempo życia powoduje stałe odwiedziny w salonach telekomunikacyjnych i inny rytm dnia.


Sekret marki i słów kluczowych! To działa!

Środa, 23 października 2019

Słowa kluczowe!

Profesjonalna usługa copywriterska  krąży przy słowach kluczowych. Od ich doboru i wyodrębnienia  zależy oglądalność, bądź  popularność oferty sprzedażowej. Cała przygoda przy tworzeniu tekstu rozpoczyna się więc od kilku precyzyjnie dopasowanych wyrazów i ich  ponownego „życia”.


Na wykładzie z zasad komunikacji! Copywriting na studiach!

Sobota, 19 października 2019

Z wykładowcą z UMK!

Podczas studiowania copywritingu wchodzę na zajęcia z wykładowcą z UMK i pada zasadnicze pytanie: Która Pani studiowała na tym samym Uniwersytecie? Wychylam się z tłumu ludzi i podnoszę rękę. To początek wykładu o komunikacji.


5 zasad współpracy na drodze copy - klient!

Środa, 16 października 2019

W mailach!

Praca copywritera, to zadanie zdalne. W związku tym dochodzi do częstego mailowania, które wpływa  na jakość  i sposób tworzenia tekstów.


5 czynników twórczych w tytułach tekstów! Obalam mity!

Środa, 9 października 2019

U copywritera!

Pierwsza czynność badawcza dobrze stworzonego tekstu rozpoczyna się od – poprawnego tytułu. Siła jego oddziaływania, przebicia - zależy, bowiem od zastosowanych chwytów.


Copywriting do imprez masowych! To pomaga!

Środa, 2 października 2019

W Lęborku!

Copywriting  dotyczący imprezy masowej, to początek długiej drogi. Od pomysłu na scenariusz, kolejne punkty programu, po artykuły promocyjne przedsięwzięcie.


5 minut – i nowe propozycje! To fakt.

Sobota, 28 września 2019

W kawiarni!

Zajmuję miejsce przy oknie. Anonimowi ludzie popijają kawę. Obsługa lokalu wykonuje dla mnie zdjęcia i szykuje miejsce przy stoliku. „Mała czarna” – słychać gdzieś w tłumie.


100 zalet wyboru wirtualnej asystentki!

Wtorek, 17 września 2019

Kto to?

Puk, puk – czas bardzo szybko przekręca wskazówki w zegarze. Bywa, że pracuję społecznie  do….. Pogania mnie szybkie tempo dnia. Wiele zadań wymaga więc notatek w kalendarzu. Przerwy po obiedzie. Wieczornego nastroju.Przejdź do góry strony